volky
volky (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Para Flash Hakkında Yardım Gerekli

Değerli arkadaşlat Multiblitz flash kondanstörü kim tarafından değiştirilir. Kaça değişir bilgisi olan var mı ?

Tarih: 2 Aralık 2005, 21:30 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Hayyam çarşısının 3. veya 4. katında sırf bu işi yapan arkadaşlar var.... Biz onlardan çok memnun kaldık... telefon numarasını bulabilirsem mesaj atarım... kargoyla halledilir herhalde... izmir çevresinde bilen arkadaş varsa sana cevap yazar umarım..... izmir e selamlar...

Tarih: 2 Aralık 2005, 22:24 - İp: 212.***.**7.192
volky
volky (üye)

Mete çok teşekkür ederim. Acaba fiyatlar konusunda aşağı yukarı bir bilgin var mı ?

Tarih: 3 Aralık 2005, 09:21 - İp: 85.***.**1.100
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

Volky merhaba,Multiblitz paraflaşın hangi model ? Her modelde farklı kondansatörler vardır.1350mF,1700mF,1800mF,2800mF,3300mF gibi çeşitler var.
Paraflaşının modelini yazarsan daha kolay yardımcı olurum.

Tarih: 3 Aralık 2005, 09:57 - İp: 85.***.**7.56
volky
volky (üye)

Sevgili Özgür ilgine teşekkür ederim.Paraflaşın modeli Multiblitz Varilux 1000 S .

Tarih: 3 Aralık 2005, 19:41 - İp: 85.***.**9.251
txu
txu (üye)
Ankara / Meraklı

BENİM DE PARAFLAŞLARIM MULTİBLİTZ OLUP TAMİRİ İÇİN ANKARA DA TAMİR ETTİRDİM ÇOK MEMNUNUM.fİATINI İSTANBULA SORDUM YÜKLÜ BİR MASRAF CIKARDILAR HALBUKİ ANKARA DA 1/3 DAHA UCUZA YAPTIRDIM .1 YILDIR KULLANIYORUM .BU SİTEDE TLF.VE ADRESLERINE ULAŞABİLİRSİN.PARAFLAŞ ANKARA VEYA ELİNCRA PARAFLAŞ ANKARA İLANLArından bu şahıslara ulaşman mümkün. ULAŞAMAZSAN MESAJ YAZ YARDIMCI OLAYIM.
TLF.05325918807

Tarih: 4 Aralık 2005, 19:44 - İp: 85.***.**9.93
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

txu sakın bu reklamını yaptığın yerden olmayasın niçin gerçek isminizle yazmazsınız anlamam.gerçek isminizle bağlanıp iletişim bilgilerinizi vermiş olsanız kimse size birşey demez ve diyemez.sorulmuş olan soruya büyük harflerle yazı yazmış olmanla bile yakayı ele veriyorsun.lütfen inkar da etme çünkü bariz bir şekilde belli.bir tane cevabın var ve ne hikmetse bu konuya.hiç kimse sadece tavsiye için siteye üye sürecinden geçmez
İstanbul'a fiyat sormuşsun.Sormuş olsan telefondan fiyat alamazdın çünkü görmeden verilmez. Kimden fiyat aldın ? 1/3'üne yaptırmışsın göya.İmkan dahilinde değil.Orjinal yedek parça kullanan birisi 1/3 fiyatına yapamaz.1/3 fiyatına yaptığını iddia eden kişi ya uydurmasyon yedek parça kullanıyordur ya da parça kullanmıyordur...
Mesela biz yetkili servisi olduğumuz markalar için orjinal yedek parçayı o markanın merkezinden yasal olarak temin ediyoruz.Bu artı olarak yüzde 35 gibi bir maliyet daha getiriyor.İthalattaki çekim işleminin getirdiği maliyet bu.Tabi her model için A'dan Z'ye tüm parçaları bulundurma durumu da var.Bununlada bitmiyor,onarım için gerekli olan tool ve cihazlar cabası...

#ozgur foto' tarafyndan 06.12.2005 09:57:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Aralık 2005, 00:30 - İp: 85.***.**0.49
sonkale54
sonkale54 (üye)
Sakarya / Amatör

Multiblitz 1000S Varilux fotoğraf çekerken flashı patlamıyor ama normalde çalışıyor deklanşöre basında bazen flashı patlatmıyor nedeni ne olabilir ??

Tarih: 27 Aralık 2011, 17:50 - İp: 85.***.**0.96
  • 1