sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

İkinci El Paraflash

Merhaba. İkinci el, uygun fiyatlı paraflaş arıyorum. Araştırırken bütçemi aşmayan, gücü de uygun olan bir paraflaş buldum, ama bu konuda bilgim olmadığından sizden yardım istiyorum.

TIKLAYINIZ

Linkteki paraflaş hakkında yorumda bulunursanız sevinirim. Bana yeteceğini düşünüyorum. Bir tanıdığımın üretmiş olduğu ofis malzemelerinin katalog fotoğrafları çekilecek, bunlar genelde deri ve kumaş kaplı ofis sandalyeleri olacak.

Almaya değer mi?

Tarih: 24 Aralık 2007, 20:55 - İp: 212.***.**7.37
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

değmez.

Tarih: 25 Aralık 2007, 08:47 - İp: 85.***.**3.169
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Biraz daha detaylı yorum yazsanız daha iyi olurdu En azından önerinizin sebebini yazabilirdiniz. Teşekkür ederim yine de.

Tarih: 25 Aralık 2007, 18:48 - İp: 85.***.**1.43
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşlar çok uygun bir fiyata Metes 600W paraflash buldum, 10 yıllık ama temizmiş. Ne diyorsunuz, alınabilir mi? Metes'in kalitesinden şüphem yok, ancak 10 yıllık bir paraflash almaya değer mi, bilemedim. Gerçi fiyatı çok uygun, daha uygununu bulamam. İlk mesajımdakinden daha uygun diyeyim, yeteri kadar anlaşılır herhalde Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan acilen cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Tarih: 25 Aralık 2007, 19:18 - İp: 85.***.**1.43
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

metes servisi istanbulda ve iyidir.yalnız dijitalde 300 wat ilerisi bence fazla. ve arkasında güç ayar yeri olmalı.potansiyometreli ve kademeli olması çok önemli.flaş ne kadar çok pozlanmışsa yani poz çekilmişse detayları okadar güzeldir.ama elektronik devrede bir dalavere olmasın test eden bir fotoğrafçı olmadan alma.

Tarih: 26 Aralık 2007, 16:24 - İp: 88.***.**5.205
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Nasıl test etmeliyiz? Ben tek başıma gidip alacağım dersane çıkışı, çevremde de hiç tanıdığım fotoğrafçı yok. Kendim test etsem nasıl anlayabilirim bir sorun olup olmadığını? Gerçi satıcı da forum üyelerinden, seri ilanlarda gördüm ilanı. Sorunsuz ve bakımları yapılmış demiş. Metes de bana yakın, yerleri Zeytinburnu'nda. Oraya da gösterebilirim, ama aldıktan sonra haliyle.

Tarih: 26 Aralık 2007, 18:44 - İp: 88.***.**7.189
sercan-mtb
sercan-mtb (üye)
İstanbul / Meraklı

Selam Fonzie, verdiğin linki daha önce incelemiştim, ancak buradaki paraflaşlar benim bütçemi aşmakta. Teşekkür ederim ilgine.

Tarih: 28 Aralık 2007, 15:29 - İp: 88.***.**2.203
  • 1