serdaruyar
serdaruyar (üye)
Kırıkkale / Meraklı

Kodak P880 Firmware Yardım Çok Acil

p880 kullanan arkadaşlar lütfen bilen biri varsa bana yardımcı olsun...
ben p880in yeni update ini yaptıktan sonra maalesef (keşke yapmaz olsayım) makinam sürekli olarak açılıp kapanmaya başladı ve uzun zamandır adam akıllı bir fotoğraf çekemiyorum.ilk sürümü nerden bulabileceğimi bilen bir arkadaş varsa bana iletebilirse çok sevinicem

saygılarımla...

Tarih: 7 Temmuz 2007, 14:56 - İp: 88.***.**3.234
cawa
cawa (üye)
İstanbul / Amatör

yeniden yüklemeyi dene bence ama dikkat et pillerin tam full dolu olsun bir daha denersen sorun cözülebilirr ama yarıda kalır piller biter yada elektirikler kesilirse makinaya elveda dersinn

Tarih: 7 Temmuz 2007, 16:37 - İp: 88.***.**3.244
serdaruyar
serdaruyar (üye)
Kırıkkale / Meraklı

cawa kardeş en az 10 kere yeniden yükleme yaptım hep aynı sorun. ama bana ilk yükleme bulunabilirse sorun çözülecek onu bulacak arkadaş lazım... ilgine teşekkür ederim.

Tarih: 7 Temmuz 2007, 16:41 - İp: 88.***.**3.234
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

http://wwwtr.kodak.com/global/tr/service/downloads/dln_ekn030484.jhtml?pq-path=7494

bu aresde 1.02 sürümü var sendekini söylememişsin. Umarım işine yarar.

Tarih: 7 Temmuz 2007, 17:56 - İp: 85.***.**6.221
serdaruyar
serdaruyar (üye)
Kırıkkale / Meraklı

kardeş bendeki sürümde aynı işte o yüzden hata vermeye başladı.bana eski sürüm lazım onu nereden bulabileceğimi hala çözemedim.kodakla irtibata geçiyorum ordanda bilen hiç kimse yok maalesef

Tarih: 7 Temmuz 2007, 17:59 - İp: 88.***.**3.234
seyıt42
seyıt42 (üye)
Burdur / Amatör

serdaruyar arkadaşım makineni aldığında sürücü CD si veriliyor ondan yükeyebilirsin.

Tarih: 7 Temmuz 2007, 21:25 - İp: 88.***.**8.91
serdaruyar
serdaruyar (üye)
Kırıkkale / Meraklı

seyit42 kardeş sen daha önce denedinmi çünki ben hatırladığım kadarıyla onda saadece easyshare yazılım cd si var diye biliyorum.öyle bi zamanda bozulduki makine.şu anda tatildeyim ve yazılşım cd si felan hep evde

Tarih: 8 Temmuz 2007, 14:17 - İp: 85.***.**5.14
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Aşağıdaki adreste Kodak Türkiye'nin iletişim formu var. Kısa bir süre içinde cevap alabilirsin...

http://wwwtr.kodak.com/cgi-bin/global/en/service/contact/feedback.cgi?conf=/europe/include/mul/corp/contact/contact_TR_tr.conf

Tarih: 8 Temmuz 2007, 20:56 - İp: 88.***.**0.158
serdaruyar
serdaruyar (üye)
Kırıkkale / Meraklı

kcbilir kardeş saolasın ama benonuda yaptım fakat bi sonuç yok maalesef
ilk versiyonu nasıl bulacağım hakkında birşey bilen yok sanırım.en iyisi servise göndermek olacak

Tarih: 9 Temmuz 2007, 14:21 - İp: 88.***.**1.0
draven
draven (üye)
İstanbul / Amatör

Merhabalar,

Konu 2007'de açılmış. Servise gönderip göndermediğinizi bilmiyorum ama göndermenize gerek olmadığından bahsedecektim. Ben de P880 kullanıyorum ve firmware sürümünü 1.02'ye upgrade ettim. Bahsettiğiniz kapanıp açılmalar bende de oldu. Endişelenip servise bile göndermeyi düşündüm. Fakat son bir kez makinenin ayarlarına girip karıştırayım dedim. Yeni sürüm ile birlikte Image Calibration diye bir seçenek gelmişti.

1- Makineyi fabrika ayarlarına aldım.
2- Makineyi sabitleyip kalibrasyona başladım. 30 sn ancak sürdü. Bu süre zarfında makineye dokunmadım.

Makine yeniden başladı. Açıldığından beri herhangi bir kapanma yok. Bu yolu izlemenizi tavsiye ederim. Ben bu işlemin üzerinden yaklaşık 6 ay süre geçmesine rağmen sorunsuz kullanıyorum.

İnşallah geç de olsa yardımcı olabilmişimdir.

Edit: İmlâ

#draven' tarafından 01.06.2010 16:58:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Haziran 2010, 14:37 - İp: 88.***.**8.226
  • 1