rukno
rukno (üye)
Bursa / Amatör

Dc3a30 Firmware Upgrade Oluyormuş..

Adamlar yapmış, bir de yerli versiyonu var...
Buyrun okuyun:
http://www.geocities.com/dc3a30upgrade

Tarih: 5 Haziran 2004, 20:26 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba,

Adamların bir şey yaptığı yok bu konu teknik servis işidir.Program upgrade edildikten sonra da bir takım aşamaları vardır.
Aşamaları okuyarak uygulama yapmak büyük bir ihtimalle makinenin fonksiyon kaybına ve hatta susmasına neden olur çünkü her program ancak belirli versiyondaki main boardlara uygulanabilir.
Siteyi tercüme eden arkadaşın bunu niye yaptığını ve senin de bu sitenin adresini niye verdiğini anlayabilmiş değilim.
Elin gavuru diye de bahsedilen kişilerin isimleri : Peter Ho ,Anita Chengje dir.

#burkay' tarafından 05.06.2004 23:50:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Haziran 2004, 23:46 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba,

Benden de niye "aynı saygıyı" beklediğini anlayamadım yani ne oldu da benden saygı bekliyorsun?
Tekrar yazıyorum : Makinelerin main board larının versiyon numaraları vardır ve her versiyona farklı program yüklenir. Senin başarılı olman sadece bir rastlantı ama senin yazını okuyan ve aynı işlemi yapacak olan bir başkası makinesini kaybettiğinde senin bundan mutlu olacağını aklıma bile getirmek istemiyorum.
Büyük çoğunluğu amatör olan site müdavimlerine kesinlikle teknik eğitim gerektiren uygulamaları önermek "ben yaptım oldu" diyerek te teşvik etmek çok hatalı bir tutumdur.

Tarih: 6 Haziran 2004, 04:12 - İp: yok
  • 1