mpolat1978
mpolat1978 (üye)
Kayseri / Amatör

Casio Ex-z1050

arkadaşlar , Casio EX-Z1050 cihazın çekim kalitesi çok güzel. 10,1 megapiksel.Türkçe menüsü benim aldığım cihazda yüklü değil. İnternetten yükleyebileceğim bir adres varsa bildirmenizi rica ederim.

Tarih: 1 Ekim 2007, 00:45 - İp: 88.***.**8.123
sereze
sereze (üye)
Karabük / Meraklı

türkçe menüsü nerde vardır bilemiyorum ama menülerinde sormak istediğiniz anlayamadığınız yerler varsa türkçeye çevirebilirim ben de aynı makineyi kullanıyorum

Tarih: 13 Ocak 2008, 15:06 - İp: 88.***.**5.196
zoomla
zoomla (üye)
Ankara / Amatör

Buradan indirebilirsiniz...
Aynı makinadan bir de bende var.

Öncelikle makinanızın bataryasının yarıdan fazla dolu olduğundan emin olun. Yoksa makinanız güncelleme yaparken ayvayı yiyebilir.

1. Dil paketi dosyasını indirin ve masa üstüne kaydedin.

2. Makinanızı bilgisayara USB kablosuyla bağlayın ve açın.

3. İndirdiğiniz EX-Z1050.BIN isimli dil paketi dosyasını masaüstünden fotoğraf makinasının hafıza kartına DCIM yazan klasörün yanına kopyalayın.

4. Makinanın USB kablosunu bilgisayardan çıkarın ve makinanızı kapatın

5. "Menu" tuşuna basılıyken açma kapama tuşuna basın ve parmağınızı ayırmayın "Menu" tuşundan.

5. Ekranda siyah zemin üzerine beyaz yazı çıkacak ve size YES NO seçimini soracak.

6. YES seçeneğini seçin ve SET (ekranın sağında büyük yuvarlak tuş) tuşuna basın. Yükleme tamamlanmıştır.

7. Sonra makineyi kapatıp tekrar açın. Türkçe menü yüklenmiştir. Menu-Set Up-Language bölümüne girip farklı diller arasından Türkçeyi seçin.

8. Daha sonra Menü-Ayarlar-Dil Seçimi bölümünden diğer dilleri de seçebilirsiniz.

Ayrıca Casio'nun diğer modelleri için gerekli dosyaları da http://www.mersanet.com/casio/ adresten bulabilirsiniz...

#zoomla' tarafından 28.03.2008 23:59:59 tarihinde düzenlendi.

#zoomla' tarafından 29.03.2008 00:03:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Mart 2008, 23:18 - İp: 88.***.**7.57
radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

ankaradan sıze cevap yazan degerlı dostumuzun nıck name i nedır veya avatar resmı nedır gozukmuyor ama verdıgı lınk ve degerlı tüyo lar ıcın bende tesekkur etmek ıstedım cunku yurtdısından gelen casıo z1050 makınamda turkce menu yoktu tesadufen bu yazıyı buldum ılgılı lınkten ındırdım ve uyguladım hakıkaten makınam sımdı turkce cok cok saolsun..

Tarih: 7 Nisan 2008, 15:23 - İp: 85.***.**3.49
mpolat1978
mpolat1978 (üye)
Kayseri / Amatör

ANKARADAN YAZMIŞ OLDUM SORUYA CEVAP VEREN ''zoomla'' İSİMLİ ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Tarih: 15 Nisan 2008, 13:39 - İp: 88.***.**0.227
  • 1