makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

350d Güncellemesi

Arkadaşlar 350D nin güncellenmesi ne gibi yararlar sağlıyor. Yapan ve bu şekilde kullanan arkadaşlar var mı ? Varsa bana hangi özelliklerin eklendiğini ayrıca bu riski almaya değip değmiyceğini söyleyebilir mi ? İyigünler dilerim...

Tarih: 14 Ağustos 2006, 00:11 - İp: 85.***.**3.104
okyara
okyara (üye)
İzmir / Amatör

öncelikle firmware denilen makinanın çalışmasını sağlayan software de tespit edilen "bug" ları gideriyor. ancak bunları çoğu kullanımda fark edemeyeceğiniz şeyler olabilir.benim tavsiyem ise update ettikten sonra KESİNLİKLE reset yapmanız ve fabrika ayarlarına geri dön şıkkını kullanmanızdır.kullanımda sizi rahatsız eden bir şey yoksa ellemeyin derim.

Tarih: 14 Ağustos 2006, 10:28 - İp: 212.***.**6.101
makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

Beni rahatsız eden pek bişi yok Teşekkürler

Tarih: 14 Ağustos 2006, 21:10 - İp: 85.***.**3.107
dermann01
dermann01 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Selam Arkadaslar bu isde acemyiim en son sürümü hangisi bendeki yanilmiyorsam 1.0.1 olmasi lazim simdiki sürümü kac aceba
yeni sürümü varsa nasil temin edebilriim

Tarih: 29 Ağustos 2007, 01:18 - İp: 195.***.**9.226
dermann01
dermann01 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Herkes isine nasil geliyorsa öyle davraniyor burda hicmi update yapan yok bilen yok cevap yazmak veya resimli anlatmak o kadarmi zor bisey ben program hastasiyim söyleyin bi program size a dan z ye resimli aciklama yapayim ama bu makina olayi programa benzemiyor neyse sagolun var olun ne diiimm

Tarih: 24 Kasım 2007, 03:45 - İp: 81.***.**8.26
izug
izug (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba Derman
Eğer makinenizde herhangibir sorun yoksa yapmanıza gerek yok ama illaki yapacağım diyorsanız 1.0.3 var en son versiyon
bunu yaparken çok dikkatli olum ve pilinizin dolu olduğuna dikkat edin ve yaparken kesinlikle bataryayı çıkarmayın hatta makineye ellemeyin bittikten sonra açıp kapatın fabrika ayarlarına döndürün bu şekilde güncellemeniz tamamlanmış olur..Güncellemeyi aşağıdaki adresten indirebilirsiniz orada da nasıl yapılacağı anlatılmış

Görüşmek üzere

Buradan indirebilirsiniz....

Tarih: 28 Kasım 2007, 15:36 - İp: 195.***.**1.102
  • 1