coldmountain
coldmountain (üye)
İzmir / Amatör

Yeni Dslr Canon 50d

Arkadaşlar benim nikon d90 gelmeden yeni canon 50d çıktı. Hadi bakalım gel de eski siparişten vazgeçme! Ne olacak şimdi. Beraberce bir kıyaslama yapalımmı acaba. Farkı farkedebilenler lütfen yorum yapsın. Teşekkürler, saygılar.
Kolay gelsin.

Tarih: 27 Mart 2009, 18:06 - İp: 85.***.**4.131
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

boyle o cıktı bu cıktı diye dusunursen, o arada cekebilecegin yuzlerce fotograf,zaman,para vs vs gibi kayıplarında olacak..
kararını verdiysen hiç vazgecme,
her makineden sonra bir baska model cıkıyor,boyle kararsızlıklar yasarsan sadece sinirlerini bozarsın,
ayrıca onunla yapıp digeriyle yapamayacagın seyı soyleyeyım sana,

HİÇ

hala daha bekliyim dersen sen bilirsin. ayrıca bu makine cıkalı epeyi bir sure oluyor bildigim kadarıyla

Tarih: 27 Mart 2009, 18:23 - İp: 78.***.**5.92
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Gaijin haklı, 50D çıkalı oldu epey

Canon 500D yi mi kastediyorsunuz?
Eğer öyleyse ben hala Nikon D90 ın daha iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Tarih: 27 Mart 2009, 18:29 - İp: 85.***.**1.86
kingjames
kingjames (üye)
Bursa / Meraklı

@küçükefe

Bununla ilgili bir başlık daha açtığınızı hatırlıyorum.Ordada yanılmıyorsam 50D ile D90 arasında kalmıştınız.D90 da karar kıldınız şimdi bahsettiğiniz makine t_yaman'ın dediği gibi yeni çıkacak olan eos 500d olmasın o?

Tarih: 27 Mart 2009, 18:49 - İp: 78.***.**2.108
coldmountain
coldmountain (üye)
İzmir / Amatör

Kıymetli arkadaşlarım, daha önceki yardımlarınız 40d ile d90 arasındaydı. Bu gün danışmanlığınızı istediğimde ise fikjrim değişmiş değildi. Daha emin olmak istediğimdendi. Bilgileriniz ve yorumlarınızla düşüncelerimi teyid etmiş olmanız bir şeyler öğrenmiş olduğumu gösteriyor. Bu nedenle ayrıca teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Tarih: 27 Mart 2009, 19:34 - İp: 85.***.**4.131
  • 1