vfrvendetta
vfrvendetta (üye)
İstanbul / Amatör

Yeni Başlayan

arkadaşlar merhaba
ben dış mekan fotoğrafçılığı için bir makine arıyorum ancak nasıl bir kamera almam gerektiği konusunda hiçbir fikrim bu konuda yardımcı olursanız daha sonrasında bi fiyar araştırması yapıp size birkaç makine hakkında fikirlerinizi sorabilirim. ancak dediğim gibi bu konuda pek fikrim yok ve eğer olabilir derseniz ikinci el makine almayı düşüyorum çünkü bütçem yok denecek kadar az bu iş için.. şimdiden teşekkürler.

Tarih: 17 Nisan 2014, 05:01 - İp: 78.***.**9.241
cankat35
cankat35 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Pek bir fikriniz değil hiçbir fikriniz yok. Bu aşamadayken bizler ya sadece direkt olarak şunu yap diyebiliriz ya da hiç karışmayız çünkü söylediklerimizi değerlendirebilecek bilgiye sahip değilsiniz. Ayrıca sorularınızın ucu hep açık. Yeterli bütçem yok derken ne kadarı kastettiğinizi biz bilemeyiz. Söylediklerimi olumsuz değerlendirmeyin. Yardımcı olmak için yazıyorum. Öncelikle makineleri tanımak için okumaya, araştırmaya başlayın. Öbür türlü biz ne desek sizin kafanız karışacak. Bir de lütfen biraz daha fazla ayrıntı verin. Bütçeniz ne kadar? Tam olarak ne çekmek istiyorsunuz? Bunları net olarak belirtin ki biz de yardımcı olabilelim.

Tarih: 17 Nisan 2014, 13:34 - İp: 78.***.**3.246
  • 1