huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Ve Vuslat Sony H1 Kullanma Klavuzu İste

arkadaşlar makınanın ilk çıktığı gunden beri meraklısı olmama rağmen çeşitli nedenlerden dolayı erteleyıp al(A)madiğim Sony H1 Muhtemel Yarın sabah Elimde olacak.Daha once cok kez cekım şansı ve inceleme şansı bulmuştum fakat insanın kendisinin olması çok daha hoş... Yazı geçirdik ama artık Nazenin Sonbahar fotoğrafları Bizleri bekliyor

#Huzun_Seli' tarafından 23.09.2005 20:14:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Eylül 2005, 22:29 - İp: yok
puma
puma (üye)
İçel / Amatör

dadanagast sölemeyi unuttum az önce,

sen zaten bu ailenin bir ferdisin, extradan h 1 almana gerek yok tabiki

sen hep bizimlesin üstad..

Tarih: 23 Eylül 2005, 21:34 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sagol puma..

Tarih: 23 Eylül 2005, 22:01 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

vay hain hüzün seli vay.Sattın s2 cileri.
Neyse adresini verde bizim arkadaşlar yanına bir uğrasın yapsınlar seni bizde lelim.sen
bittin sen kardeşim.Arama sorma bir daha.Bu arada dükkanını ve kendini sigortalatmanı tavsiye ederim

Tarih: 23 Eylül 2005, 22:32 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar herkese teşekkürler benımle paylaştığınız için mutluluğunuzu ha birde pazarbeye 2 cift lafım var
pazarbey pazarbey arkadaşlarını gonderip mekan bastıracağına sen kalkıp bir zahmet gelsen.fena mı olur

Tarih: 23 Eylül 2005, 23:11 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla ne yalan söyleyeyim niyetim var gelmeye.Gelince herkesi ziyaret etmeyi düşünüyorum.Haremde inarem önce sana gelirim.Sonra diğer arkadaşları sırası ile ziyaret ederim. Tabiki fena olmaz.Ama artık önümüzdeki yıla olur gibime geliyor.
Bu arda bu avatar fotoğrafı recai güllübdanın ki mi idi. Yoksa irfan külyutmazınkimi. ve nerden buldun

Tarih: 23 Eylül 2005, 23:27 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

şu an gazetenin arşivinde yanı netteki arşivinde yok.ama hatırşinas doslarımız yok değil.
Valla bende tatildekı onumuzdekı sen yaza denk gelecek.Şoyle bir anadolu turnesi(ne demekse) yapayım diyorum canım memleketimin ucsuz bucaksız çiçek tarlalarını hatta benım ilçemde olan ve dunyanın en buyuk 3 şelalesi olan Tortum şelalesinide şoyle oradan buraadan çeksem diyorum.Gecerken birde Kutahya yaparız artık

Tarih: 23 Eylül 2005, 23:47 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

beklerim muhakkak

Tarih: 24 Eylül 2005, 00:22 - İp: yok
fotoender
fotoender (üye)
İstanbul / Amatör

Sen iyice bi kurcala detayları bize bildirirsin.Benimkide çok yakında gelecek.Haydi hayırlısı.Sonbaharda istanbulu kandillinin sırtlarından fotoğraflayacağım.Boğaza karşı çay içerken

Tarih: 24 Eylül 2005, 21:46 - İp: yok
canbasri
canbasri (üye)
Çanakkale / Meraklı

Merhaba Hüzün seli makinen hayırlı olsun.Ben eğer mümkünse Türkçe kullanma klavuzu edinmek istiyorum.Bu nasıl mümkün olur?Şimdiden teşekkürler..

Tarih: 25 Eylül 2005, 21:02 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar klavuz isteyen adresini mail atsın bana yeterli olur hemen yarın kargoya veririm. ok

Tarih: 25 Eylül 2005, 21:34 - İp: yok