warwick
warwick (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sony Hvl36am Flash

Yeni Sony 36am flash aldım(3600hs). Acıkcası 56 almalımıydım diye biraz tereddut ettim ama artık is isten gecti. Simdi ikinci flash almayı dusunuyorum. Bari bunu 56 olarak alayım dedim. Ikı flashı birlikte kullanan oldumu acaba merak ettim? Tabi bunların minolta muadilleride aynı onları kullananlarda olabilir. Amacım tek kullanırken 56yı kullanmak ancak wireless olarak kullanmak istedigimde 56 ve 36 beraber is gorur tahmın ettigim kadarıyla.

Birde flasha daha yeni alısıyorum bilgisi olanlar lutfen paylassın, su diyafram ve enstantane hızının flashla olan baglantılarını pek cozemedım daha. Gunluk hayatta nasıl kullanılır hangi secimler yapılır kısaca bi ozetleyen olursa cok makbule gecer. [>:D

Tarih: 9 Ağustos 2007, 03:53 - İp: 213.***.**3.89
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

valla bunun minolta olanı antikada vardı hakan...birkaç örnegi cüneyt abinin (ocaklılar) sony başlıgında paylaşmıştı..bu konuda bayaaa bir tecrubesi var en azından bizim gibi flaşsız garibanların yanında.o da 2.yi arıyordu..wriless ile ikisini sekronize calıstırmayı düşünüyordu.eminimki etkili olacaktır.flaş denemelerinide bekliyoruz

Tarih: 9 Ağustos 2007, 11:46 - İp: 85.***.**9.24
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Biz bir tane bulamıyoruz , millet ikişer ikişer kullanıyor değil mi Sedar

Tarih: 9 Ağustos 2007, 14:47 - İp: 81.***.**7.49
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

sus hakan caktırma...bunlara iyi gözükek...bi ara sony buluşması yaparızç inciliz hakanla turgayın bütün ekipmanlarına cöküp paylaşacaz senlen bırak alsınlar hemde bol bol alsınlar

Tarih: 9 Ağustos 2007, 14:58 - İp: 85.***.**9.24
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

tamam o halde netfotograf sony a100 kullanıcıları çorum gezisi düzenleyelim çorumun arka sokaklarında alırız tüm ekipmaları

Tarih: 9 Ağustos 2007, 15:08 - İp: 81.***.**7.49
warwick
warwick (üye)
Yurtdışı / Amatör

Abi dakkada paylastınız ha ekipmanları.. olsun napalım artık..

Nerede demıstınız su netfotograf bulusması??

Tarih: 9 Ağustos 2007, 16:23 - İp: 213.***.**3.89
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Nerede demıstınız su netfotograf bulusması??

Bizim evde, her zaman beklerim.

Tarih: 9 Ağustos 2007, 16:58 - İp: 88.***.**8.254
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

baktım başlıga cüneyt abi yazınca dedim diyecek...ayıp degil mi forumda neler düşünüyorsunuz...dur evladım anlatayım şimdi sana flaş nasıl kullanılacagı diyecek sandım o da bizden cıktı...abi çorum da düşünüyoruz ...sizin evde olursa sakata gelir...anadolunun bozkırlarında sessizce halletcez hişşş hakan ekipmanı filan temiz kullan haa toz neyim kaçırma şimdi kim sonra temizletmek için para ödicek.hatta bi zahmet bi bakımda yaptırın

Tarih: 9 Ağustos 2007, 17:13 - İp: 85.***.**9.24
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

yaa şakja bir yanada bir bulusma ayarlasak ne güzel olur.
gerci hafta sonu calışan biri olarak hep fransız kalmışımdır böyle toplantılara ama ossun buluşma fotolarına bakarak teselli buluruz

Tarih: 9 Ağustos 2007, 17:15 - İp: 85.***.**9.24
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Buluşma olursa ben gelirim valla.

Tarih: 9 Ağustos 2007, 17:27 - İp: 88.***.**8.254
warwick
warwick (üye)
Yurtdışı / Amatör

Valla bende gelirim dicem ama ancak eylulun sonlarında olursa. Benim istanbul donusum en assagı 1 ay. Ama olsun siz simdi bulusun bidahakine gelirim en kotu.

Ya dusunuyorumda neden ayarlamıyoruz bu yıne yalan olmasın kesin bu bulusma ayarlayalım.

Tarih: 9 Ağustos 2007, 18:40 - İp: 213.***.**3.89