yasinozcan
yasinozcan (üye)
İstanbul / Amatör

Sonunda Makineme Kavuştum.

Arkadaşlar bundan 2 veya 3 ay öncesinde foruma katılıp bazı bilgiler edinmeye çalışmıştım.Ben Compakt makine kullanıyordum.Ve D-SLR ye geçmek istiyordum bugün gittim ve Doğubanktan kendime bir D80 aldım sıfır kutusunda gıcır gıcır.Bana 12 ay taksitle 1500 ytl ye mal oldu.
Fakat verdikleri kullanma kılavuzu çok küçük puntolarla yazılmış ve baskısı da çok kötü.Yani sizin anlayacağınız kılavuzun kendine bile faydası yok.Şimdi sizden ricam şu ki:Nikon kullanan arkadaşlar bana makine hakkında biraz bilgi versinler.İşin püf noktaları hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var.Ayrıca sormam gereken bazı sorularda mevcut.Bundan sonra forumda daha çok karşınıza çıkacam.
Birde şu fotoğraf gezileri hakkında ne diyorsunuz bunlara katılan arkadaşlar biraz bilgi verirse iyi olur.

Tarih: 31 Aralık 2007, 22:50 - İp: 85.***.**8.44
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

N.G: Fotoğrafçılık okulu eğitim CDlerini bul bir yerden forumda da linkler var oradan indirebilirsin çok şey öğreneceğine eminim. kimse burada sıfırdan her şeyi anlatarak birşey yazmaz. öğrendikten sonra takıldığın bir yer olursa sorarsın. forumda bir sürü başlık var D80 ile ilgili merak ettiğim bir makine olduğu için senden daha fazla takip etmişimdir o başlıkları elime aldığımda kullanmakta zorluk çekeceğimi sanmıyorum

Tarih: 2 Ocak 2008, 09:21 - İp: 81.***.**7.150
coldwhite
coldwhite (üye)
Kayseri / Amatör

national geografic'in 2006 eylül ekim kasım aralık sayıları ile fotoğrafcılık okulu CDleri verilmiş. 15 ytl ye ng iletişim merkezinden edinebilirsin iyi çalşmalar

Tarih: 23 Ocak 2008, 17:50 - İp: 88.***.**7.236
  • 1