buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Samsung Gx 10: İlk İzlenimlerim

Bir ara bazı vatandaşlar web adreslerinin ismini kapatıyordu. Mesela www.tarkan.com.tr , www.arcelik.com.tr gibi. Firmalar bu adresi kullanmak için para ödüyordu.

Pazarbey, senden önce açtım konuyu, ilk izlenim filan yapamazsın artık .

nıhahhahaha

#buffalo' tarafından 14.11.2008 19:57:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Ağustos 2007, 16:53 - İp: 88.***.**3.134
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Son fotografa gore Cumhuriyet emin ellerde

DSLR alir almaz havan bile degisti pazarbey,bortu bocek yerine bol bol portre cekmeye baslamissin. [>:D

Tarih: 26 Ağustos 2007, 11:37 - İp: 88.***.**1.29
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Evet haklısın.Ama sebep makro lensim olmaması.olsa tuzunu attırırdım şimdi böceklerin.
BU arada pili hala tam dolu görünüyor. Epeycede çektim halbuki.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 17:52 - İp: 88.***.**6.222
komutan
komutan (üye)
İstanbul / Amatör

macronun AF si pek cazip değül dedüler, büzde karar verüdük MF bir lens aramaya. araduk taraduk, baktuk ki, bu işte Voigtlander 125 üstad bir lens idur dedüler. bizde deduk her kim bu lensi önere eğer iyi değilse tiz kellesi vurula kızgın korda yakula...
ataşu hazır etturduk...

Tarih: 26 Ağustos 2007, 18:13 - İp: 85.***.**5.89
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bre kim bunları neresünder uydura. Serdarı azam sen ala ve deneye, beğenmezsen kimin kafasını istersen kese, lensi bana hediye ede.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 21:42 - İp: 88.***.**6.222
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

pazarbey fotosafariden yeni döndn galiba, nasıl yeni makinenle aran
haberin olsun senin hakkında serbest kürsüde bir konu açtım

Tarih: 26 Ağustos 2007, 21:53 - İp: 88.***.**0.134
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

PAzarbey yeni makinen hayırlı olsun ama d300 çıkacakken yazık ettin paraya be avukatım.Bir de ilçenin tek avukatı olacaksın yakıştımı şimdi Ben istanbulun tek avukatı olsam takım elbisenin rengine göre hergün başka makine kullanırdım.

Samsung kepçe de güzel görünüyor bir tane alasım geldi şimdi. Küçükken çok seyrederdik bunları orayı burayı kazarken.Bu arada Bülent Ersoy kepçe ekskavatör kiralama işi yapıyormuş şaşırdım. Bu kepçelerden uzak durmak lazım ne olur ne olmaz.YAnda daewoo var onun da slr si çıkarmı acep. Çıkarsa ilk kimin karar verdim daewoo slr alıyorum topici açacağını tahmin edebiliyorum.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 21:58 - İp: 85.***.**7.29
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yok bufalo düğünden geliyom.Ama birkaç foto çektim. Sen hala yeni fotolarıma yorum yazabilme bahtiyarlığına erişmedin sanırım. Bre ne iştir bu.
Okyanus kıskanma beni. Sen önce kendi dslr ne bak. SEn al bi d300 bende d3 almazsam.
Ha bu arada POLARİZE FİTRE işini unutma.Sözün vardı.
Ben sana mm sini bildiririm.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 22:11 - İp: 88.***.**6.222
okyanus.
okyanus. (üye)

Tamam usta sözümün arkasındayım. Sen mm sini söyle adresini de gönder hemen yollarım sana polarize filtre. ama söyleyim marka seçme hakkın yok Sana öz hacıoğlu optik marka polarize yollayacağım.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 22:17 - İp: 85.***.**7.29
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

İyi markayı beğendim. Paşabahçe falan olmasında.
Veya daha kötüsüde olabilir öz hiyung vunk- made in cihna.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 22:19 - İp: 88.***.**6.222
okyanus.
okyanus. (üye)

İstersen çinden de getirtiriz ne de olsa çin konsolosluğu müvekkilim olur.Öz chang polarizeyi pek methediyorlar.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 22:23 - İp: 85.***.**7.29