pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Pentax K20 D -ilk İzlenimlerim.

Malumunuz samsung gx 10 umdaki hotpikseller sebebiyle yerine 1300 ytl para verecekler.
Bunu bir fırsat olarak değerlendirip sigma 18-200, sigma 105 ve sb 360 flaşı yarı fiyatına satıp geleceği olmayan bu sistemden kurtulmalımıyım.
Yoksa bu paraya Almanyadan 650 euroya yani hemen hemen aynı paraya bir Pentax k20 getirtip devammı etmeliyim.
Sİzin fikriniz nedir bu konuda.
Satarsam muhtemelen
a700
50d
d90
modellerinden birini alıp devam edeceğim.

Derken birden kendimi k20d almış buldum. Samsung gx10 için verilen 1300 ytl ye daha 1700 fotoğraf çekmiş 22 ay daha ganatisi olan k20 d yi 1350 ytl ye buldum . Tüm arkadaşlar kaçırma dedi bende aldım.

kad-ir tarafından iddia edildiği gibi transfer söylentileri gerçeği yansıtmamaktadır.

#pazarbey' tarafından 28.12.2008 14:23:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Aralık 2008, 22:55 - İp: 88.***.**5.250
oldman
oldman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Pazarbey markaları ve body leri sonra seç, ben makrocuyum diyorsun.. Önce lensini seç.. En iyi macro lens hangisi?.. Altını çiz Pazarbey.. En iyi macro lens hangisi??

Tarih: 25 Aralık 2008, 14:47 - İp: 89.***.**9.33
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ekhos altını çiziyorum nikon 105 vr. TEkrar ediyorum Altını çiziyorum nikkor 105 vr.
Nikon al deyyon yani.
Şaban abi anlarım ne demekistediğini. Baştan beri seversin sen pentaksı zaten.
Kadir abi zaten şu anda alcek durumumda yok. Hiç param yok benim. Bu ay tüm ödemelerimi yaptım. Sadece maksimum kartın birazını yatıramadım. Ancka 2 yıldır hiç para artırmak nasip olmadı. Bu sebeple yeni lens makina gerçekten yoracaktı beni.
T yaman hayırlı olsun yeni yakma topiği . Zİra bu gün ismarış ettim makinayı.
İnşallah yarın elimde.

Tarih: 25 Aralık 2008, 17:19 - İp: 85.***.**4.178
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

üste sadece 50 ytl vererek, 22 ay garantili k20D..

Bence süper

Bu golü kaçırma pazar.. Bırak nikonu, zikonu, kanonu..

hatta bak ben SONY diyordum ama onu da alma gaari..

Bu fiyat çok iyi.. Devir ekonomi devri.. salla gerisini..

Tarih: 25 Aralık 2008, 17:57 - İp: 88.***.**0.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla bende hemen gönder dedim arkadaşa.
Sağolsun gönderiyo makinayı para falnda istemiyo. Bak diyor eğer işine gelirse gönder parasını yok olmadı makinayı geri gönderirsin diyor adam. HElal olsun. ODAK FOTOĞRAFÇILIK.
YArın elimde olacak sanırım.

Tarih: 25 Aralık 2008, 18:05 - İp: 85.***.**4.178
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Bence pazarbeyden beklenmeyecek bir hamle mantıklı bir hareket yapmış allah allah

Şu ring flaş olayını da çözersen herşey çok güzel olacak beytullah emmi,hayırlı olsun şimdiden. Kısık diyaframda beyaz yüzeyde çekim yapmayı unutma.

Tarih: 25 Aralık 2008, 18:26 - İp: 78.***.**6.167
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

hayırlı olsun
kısa zamanda karar verdiğin için şaşırdım.
2009 mayıs gibi karar verirsin diye bekliyordum.

Tarih: 25 Aralık 2008, 19:32 - İp: 85.***.**0.118
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

La havle yanlış tanımışsınız beni. Nerden çıkarıyorsunuz uzzzzuuuunnnn zamanda karar verdiğimi falan. Allah ALlah.
Mavi valla bana çok hesaplı gibi geldi. Birde satıcı gerçekten güvenilir adam olunca dayanamadım valla. TErtemiz dedi. Zaten kindisi satmış. Garantiside var nasılsa. Uğraşmayada alıştık.

Tarih: 25 Aralık 2008, 20:09 - İp: 85.***.**4.178
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

hadi bakalım hayırlı olsun.."optimum" kelimesi,uygun olur herhalde..makinayı öğrenme-çözme derdinde olmayacak..gümbür gümbür geliyor kocaman gönüllüm..makina belki gezmekte ister......

Tarih: 25 Aralık 2008, 21:38 - İp: 85.***.**5.168
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Şaka bir yana hayırlı olsun. Bakalım PMA ya kadar sabredemezsem (ki sanıyorum edemeyeceğim) ben de Pentax K20 D alacağım zaten.
Odak Fotoğrafçılık Mustaba Ağabey de zaten çok güvenilir bir esnaf ona da tekrar bravo valla .

Tarih: 25 Aralık 2008, 22:50 - İp: 88.***.**1.9
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

SAğol kocaman ağabeyim benim. Belki bursaya gezeriz.
Tyaman herkes yapmaz tabi bunu. Neticede dünyanın parası. Sağolsun ozibaba aracı olmuştu zamanında.Odak foturafçılığı tekrar tebrik ediyorum bende.
Bu arada k20 d nin iyi ve kötü yanları neler imiş.Bilen varmı. Testlerine baktım fena değil gibi.

Tarih: 25 Aralık 2008, 22:58 - İp: 85.***.**4.178