turk52
turk52 (üye)
Ordu / Reklam Fotoğrafçısı

Panasonic Fz30 Mu?fuji S9500 Mü?

Bu iki makine arasında bir rekabet başladı. Bana soracak olursanız fz30 daha üstün. Ama fz30 ve s9500 kullanan arkadaşların yorumlarını ve karşılaştırmalarını buraya bekliyorum.

Tarih: 2 Mayıs 2006, 18:07 - İp: 85.***.**4.34
turk52
turk52 (üye)
Ordu / Reklam Fotoğrafçısı

Birde bu iki makinenin gece çekimleri ile makrolarını karşılaştırmak istiyorum varsa paylaşalım...

Tarih: 2 Mayıs 2006, 18:09 - İp: 85.***.**4.34
greeen
greeen (üye)
İstanbul / Amatör

Dün ben topic açmıştım bu konu hakkında.S9500 kullanıcılarının sayısı oldukça fazla olduğu için yorumlardan etkilendim.Keşke FZ30 kullanıcılarıda makinalarını anlatsalar.

Tarih: 2 Mayıs 2006, 19:52 - İp: 85.***.**5.7
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Turk52 sen zaten makinalar hakkında kararını vermişsin.Burada neyi tartışıyoruz ki.Lütfen açılmış topikleri okuyalım,boşu boşuna forum sayfalarını işgal etmeyelim değil mi?
Sevgili Xtolga arkadaşımız FZ 30 ile ilgili sayfalarca yazı yazdı.Daha önceden de bu model ile ilgili birçok şey söylendi.Keza S9500 de aynı şekilde üstüne basıla basıla tüm özellikleri Sevgili Pazarbey tarafından aylardır inceleme konusu.Daha biz burada neyi tartışıyoruz.Dönüp dolaşıp aynı sorular soruluyor,soru sorulmasına karşı değilim de insanların önünde yanıtlar varken o yanıtları okumayıp burada cevabı belli olan soruları sormaları abes.
BURADAN SON KEZ YİNELİYORUM.Her 2 modelde birbirlerine göre farklı üstünlükleri olan cihazlardır.Ve bu modeller arasındaki seçimi kişilerin kullanım amaçları ve ihtiyaçları belirleyecektir.Özelliklerini merak edenler bir zahmet internetten aratsın yada hiç olmazsa www.dpreview.com sitesini ziyaret etsinler.Zahmet olacak ama...

Tarih: 2 Mayıs 2006, 21:36 - İp: 85.***.**7.115
  • 1