silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

Panasonic Fz100

Ben Panasonic FZ100 yeni çıkan modeli almayı düşünüyorum.Fakat bu cihaz menüsü içinde türkçe dil desteği varmı,yada hangi ülkelerde üretilen panasoniclerde türkçe dil desteği var yada, tüm panasoniclerin hiç bir cihazında türkçe dil desteği yokmu.eğerki yoksa türkçe menüsü bu cihazı almamayı düşünüyorum.bütün bununla ilgili link ve sitelere baktığım halde dil desteği ile ilgili yazı bulamadım yardımcı olursanız memnun olacağım saygılarımla...

Tarih: 29 Ağustos 2010, 18:08 - İp: 85.***.**9.52
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

Demekki yeni model fotoğraf makinalarından kimsenin bilgisi yok.

Tarih: 31 Ağustos 2010, 16:23 - İp: 78.***.**5.102
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Ben Japonyadayim ve Japonca sadece.Yani ingilizce bile degil.Ucuz oldugu icin burda zorluk cikartiyorlar iste ama ben 50 lira icin arapca bile alirdim yeterki neyin nerde oldugunu gorebilecegim ornek ingilizce kilavuz olsun.Sizin icinde menu ayni menu oldugu icin makinayi alin neyce olursa olsun,sonra alisir gidersiniz sorun degil diyorum.Ingilizce bilmek onemli tabi burda ki internetten kilavuzu indirmek anlam ifade etsin.Yada turkcesi bulunuyorsa orlarda gene ayni yol izlenir...

Tarih: 31 Ağustos 2010, 16:30 - İp: 221.***.**6.23
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bu tür cmos sensörlü mikanalar tutmadı pek.

Tarih: 31 Ağustos 2010, 16:45 - İp: 85.***.**5.53
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sx210a ne oldu?
kesmiyormu artık?

Tarih: 31 Ağustos 2010, 18:06 - İp: 217.***.**6.203
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

bu makinayı bir yakınıma hediye olarak alacağım yanlız türkçe menü olarak ülkelere göre üretimde acaba hiç bir ülkede yokmu türkçe menü olarak üretilen onu anlayamadım diğer makinamdanda oldukça memnunum..

Tarih: 1 Eylül 2010, 01:32 - İp: 95.***.**5.33
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

fz 100 ozellikler listesinde diller kısmında

English, German, French, Italian, Spanish, Polish, Czech, Hungarian, Russian, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Netherlandic, Thai, Korean, Turkish, Portuguese, Arabic, Persian, Japanese, Swedish, Danish, Finnish, Greek

yazıyor. türkce gorunen diller arasında.

Tarih: 1 Eylül 2010, 03:47 - İp: 217.***.**6.203
  • 1