takeco
takeco (üye)
Manisa / Amatör

P880 Alacağım Ama...

merhaba arkadaşlar ...bazı sitelerde makine fiyatları oldukça uygun görünüyor ama biraz ürkütüyor beni bu avantajlı alışverişler...

bi problem çıkar mı acaba düşüncesini atamıyorum kafamdan??

Tarih: 1 Kasım 2006, 21:55 - İp: 85.***.**3.164
wedath
wedath (üye)
İstanbul / Amatör

Herkes tarafından bilinen, genel kabul görmüş alışveriş sitelerinden satınalırsanız sorun çıkacağını sanmıyorum..P880 e baktım genel olarak stoklarda kalmamış görünüyor.İsterseniz alttaki linke bir bakın.Ben bu siteden alışveriş yapmadım ama yapanlar çok.Ve sizin aradığınız model de çok iyi bir fiyatta satışa sunulmuş.

http://www.aydinlarfoto.com/tm/product_details.asp?p_id=5823&category_id=&brand_id=131

Tarih: 2 Kasım 2006, 13:43 - İp: 85.***.**0.8
ibrahimerol
ibrahimerol (üye)
İzmir / Amatör

ben hepsiburada.com'dan aldım, 739ytl kdv dahil. cuma gecesi sipariş verdim, pazartesi elime ulaştı. bir sorun yaşamadım. ama hepsiburada'da stokta kalmamış galiba.

makina güzel, galiba, daha çözmekle uğraşıyorum

Tarih: 2 Kasım 2006, 13:49 - İp: 85.***.**2.146
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

problem cikmaz tabii ki.. neden ciksin ki?..
uygun olmasinin nedeni kodak markasi olmasi.. kodak bugune bugun en buyuk sensor ureticilerinden biri.. cok koklu bir firma..
eger ki p880'i begendiysen sorun olmaz.. fotograflarini incele mutlaka.. ozellikleri acisindan bence hicbir sorunu yok, aksine artilari var..

Tarih: 2 Kasım 2006, 14:02 - İp: 86.***.**0.120
takeco
takeco (üye)
Manisa / Amatör

wedath aydınlar için hiç te ii şeyler söölemiyorlar biraz tüketici sorunlarına baktım da...teşekkürler..

ibrahimerol benim için iyi bi örnek olarak duruyorsun bakalım biz ne yapacağız... saol

dadanagast teşekkürler sana da valla p880 benim tam aradığım makine gibi duruyo ama...biraz daa kolaçan edeyim ben...

Tarih: 2 Kasım 2006, 17:17 - İp: 85.***.**3.164
takeco
takeco (üye)
Manisa / Amatör

wedath aydınlar için hiç te ii şeyler söölemiyorlar biraz tüketici sorunlarına baktım da...teşekkürler..

ibrahimerol benim için iyi bi örnek olarak duruyorsun bakalım biz ne yapacağız... saol

dadanagast teşekkürler sana da valla p880 benim tam aradığım makine gibi duruyo ama...biraz daa kolaçan edeyim ben...

Tarih: 2 Kasım 2006, 17:18 - İp: 85.***.**3.164
ral
ral (üye)
İstanbul / Amatör

kodak p880 i somut olarak gördünüz mü? ben gördüm ve dokundum...tipi biraz tuhaf ..benden söylemesi

Tarih: 2 Kasım 2006, 17:24 - İp: 88.***.**8.126
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Valla takeco kafana yattı ise al diyeyim.Ne diyeyim İnşallah seve seve kullanırsın ama sana bir tavsiye;

Sakın Aydınlar foto marketten makinayı alma.Bu sitede birçok arkadaş bu konuda şikayetlerini bildirdiler forumlarda.

Tarih: 2 Kasım 2006, 17:31 - İp: 85.***.**0.171
takeco
takeco (üye)
Manisa / Amatör

osmanlı saol abi okudum bende onları..oyüzden tedirginim..

ral,neden acayip geldi şekli ben harbi anlamadım ondan soruyom..yani neresi...ben dokunmadım makineye tabii de...teşekkürler

Tarih: 2 Kasım 2006, 17:34 - İp: 85.***.**3.164
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Şu tip fotoğrafçılık işi ile ilgilenenlere gerçekten bulunmaz nimet;

Mimari çekimler,kapalı alan çekimleri ve manzara çekimleri

Tarih: 2 Kasım 2006, 17:37 - İp: 85.***.**0.171
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla bence de tipi bir garip p880'in.. ama sen begeniyorsan sorun yok takeco.. onemli olan senin begenmen..

Tarih: 2 Kasım 2006, 18:11 - İp: 86.***.**0.120