spradon
spradon (üye)
İstanbul / Amatör

Olympus E-510

Siteye bugün üye oldum.Yaklaşık bir senedir hangi makinayı alayım diye kafa patlattım.Nikon D40,D40X CANON EOS 350D,PENTAX K100D arasında düşüncelerim sürekli değişip durdu.Bir arkadaşım şimdi yukarıda saydığım makinaların hepsini bir kenara atmamı ve OLYMPUS E-510'u beklememi söyledi.Böyle giderse makina alamayacağım galiba. Olympus makinalarda forumlarda izlediğim kadarıyla lens çeşitliliğinin az olmasından dolayı pek tutulmuyor.Sürekli lens alan biri olmayacağıma göre(2 en fazla 3 lens işimi görür)daha teknolojik bir makina almak için bu konu göz ardı edilemez mi?Yardımlarınız ve vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ediyorum

Tarih: 17 Haziran 2007, 11:39 - İp: 81.***.**7.139
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

http://forum.netfotograf.com/dslr_slrlike_reviews.asp?msg_id=21717

Tarih: 17 Haziran 2007, 17:19 - İp: 85.***.**0.20
comanchi
comanchi (üye)
Malatya / Amatör

Bekleme aras fotoda var ama yeni diye biraz tuzlu unutma

Tarih: 18 Haziran 2007, 14:23 - İp: 88.***.**0.204
erkutberk
erkutberk (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşın doğru yönlendirmiş. Ben de aynı senin saydığın makineler arasında dolanıp duruyordum. Ama bu makine gerçekten güzel özelliklere sahip. Bence şu anda amatörden D-Slr'a geçiş için ideal makine. Aldığında haberini bekliyorum. Çünkü şu anda fiyatı hakkında bilgim yok ama 1 sene de geçse yine bu makineyi alacağım.

Tarih: 9 Temmuz 2007, 21:47 - İp: 85.***.**3.95
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Biz e510 un incielemedik tarafını bırakmadık. Aras fotoda almanyadan sadece kdv kadar pahalı. Ki bu 12 ay taksit olduğu için makul.Alınabilir.Ama benden önce almayın sakın.

Tarih: 9 Temmuz 2007, 22:19 - İp: 88.***.**3.57
  • 1