amackaleli
amackaleli (üye)
İstanbul / Amatör

Nıkson P90 - Canon Sx10 Is - Fz50

Merhaba,

Sizlerden ricam bu 3 makınadan hangısını önerirsiniz. Bu makınaların avantajlı dezavantaşlı yanları neler.

Araştırdıkca secenekler artıyor. Kafam ıyıce karıstı. Bu hafta artık bırtanesını almak ıstıyorum.

Teşekkürederim.

Tarih: 13 Eylül 2009, 18:21 - İp: 88.***.**9.49
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

bu makineler arasında birinci sx10 dur, nedeni bu forumda.

Tarih: 14 Eylül 2009, 00:23 - İp: 78.***.**6.43
amackaleli
amackaleli (üye)
İstanbul / Amatör

Formu bastan asagıya okudum. Ama dedıgınız gıbı en ıyısı olma nedenını bulamadım. FZ28/50 sanırım daha ıyı bır makına. Ama neden ıyı oldugu konusunda dedıgınız gıbı forumu arastırarak cevap bulmak ne yazık kı mumkun degil. Bu sonuca Kullanan arkadaslarımızın verdıklerı kısa cevaplardan cıkabıldım. Bu cevaplar ıse;

Bence fx28 al. Performansı dıgerlerınden cok daha ıyı gibi.

Belkı cok fazla bu tarz sorularla karsılasıldıgından cevaplardakı bıkkın ıfadeler. Ama emın olun urun karsılastırmaları ve kullanan arkadaslarımızın urunler hakkındakı yorumları kafa karıstırıyor. Bır noktadan sonra tamam bunu alabılırım dıyorsun. Az daha arastırınca bu sefer urun hakkında bırkac olumsuz paylasımla karsılasıyorsun Bu sekılde netıce almak mumkun degil sanırım.

Tarih: 15 Eylül 2009, 23:33 - İp: 88.***.**9.49
amackaleli
amackaleli (üye)
İstanbul / Amatör

#amackaleli' tarafından 15.09.2009 23:36:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Eylül 2009, 23:35 - İp: 88.***.**9.49
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

"bu 3ü" arasında sx10 birinci olur demiştim ben kafanızı karıştırmak istemedim esasen madem ki bu 3ü arasında kaldınız diyerek. fz28 detaylarda oldukça başarılır ve optik sabitleyicisi çok başarılıdır. bu 3 makine içinde de ona kafa tutacak sx10 var ve düşük fiyatıyla fz28 sx10 un önüne çıkıyor. bence de hepsini bırakın fz28 alın. fz50 ise fz28e göre eski bir teknoloji ancak daha büyük sensör boyutunda. bu makine hakkında pek duymadım ama bu da tercih edilebilir.

Tarih: 16 Eylül 2009, 21:36 - İp: 78.***.**6.47
  • 1