anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Nikon Yardımı /\ Nikon Help

Bence Burda niconla ilgili Yardimda Yapilmali...
Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim adim Hüseyin Soy adim KÖKTAŞ. Adanada Yasiyorum Bir Sehir portali hazirliyorum dolayisiyla Sehirdeki buyuk yapilari cekmek istiyorum yuksek yerlere cikabilme ozelligine sahibim. Makinam Nikon D 200 Karsimdaki yaklasik 450 metre uzakliktaki bir baninin penceresinden ofisin icini seyrediyorum.
o ofisin icinin resmini cekmek istiyorum, ancak deklansore bastigimda kirmizi isiklar yaniyor ve rEE diye bir uyari isigi yanip sonuyor ayarlari nasil yapmaliyim bilen var mi?

Tarih: 1 Kasım 2007, 22:55 - İp: 88.***.**9.138
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

makina hata veriyor....ne hatası anlamadım ama...

Tarih: 1 Kasım 2007, 23:59 - İp: 85.***.**4.17
anfetamin
anfetamin (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Hatayi anlamadim ama menulerini kurcalayinca cok super resimler cektim. gece fotograf cekimleri nasil yapilir
fotografla ilgili hic bisi bilmiyorum
nikon 2 200 menulerini teker teker aciklamak lazim. kullanim klavuzunu indirdim. 700 sayfa ingilizce ne okunur ne cevrilir. zaten turkce dogru durust menulerini aciklayan bir yer bulamadim. eger ben bulamadiysam internette yok gozuyle bakmiyorum. vardir belki ben bilmiyorum varsa adresini yazabilirsiniz yoksa burda baslayalim bu nickonun butun menulerini teker teker aciklayalim varmi bana yardim etmek isteyen birisi? Yada Nikon d 200 olan biri ?

Tarih: 2 Kasım 2007, 00:59 - İp: 88.***.**9.138
  • 1