aerkinkas
aerkinkas (üye)
Bilecik / Amatör

Nikon D7000 Hakkında Yardım.

Merhaba yakın zamanda bir dslr makina almak niyetindeyim ve marka olarak nikon düşünüyorum. araştırmalarım sonucu fiyat/performans olarak d7000 benim tam istediğim model olarak karşıma çıkıyor. Aklıma takılan en büyük sorun ise yerli ve yabancı forumlarda karşılaşmış olduğum autofocus/ backfocus/ frontfocus / hot pixel vb. gibi problemler. D7000 ilk çıktığında mı böyle sorunlara sahipti hala devam ediyormu yada kullanan kişilerde böyle bir sorun varmı paylaşırsanız sevinirim? Çünkü forumlara genel olarak bu sorunlara dayalı entry ler 5-6 ay önce girilmiş. Buradan 5-6 aydan beri sorun olmadığı kanısına varabilirmiyiz? Ben ürünü Türkiyeden ve garantili olarak almayı düşünüyorum, herhangi bir focus problemi yada hot pixel sorunu çıksa tamir/ değiştirme şartları hakkında bilginiz varmı? Yada makina alırken bu konuda kontrol edebileceğim noktalar neler olabilir?. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Tarih: 3 Aralık 2011, 14:45 - İp: 95.***.**2.190
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

bu konuda daha önce defalarca yazdım bir başlık sadece bu konuya ait forumda bak sorunların devam edip etmediğine örnek mansurov un d7000 tanıtıcı sitesinde benim ve diğerlerinin yazışmalarına bak en son örnek... (oil dropslarıda unutma buda sürekli görülen bir sorun..)

http://mansurovs.com/nikon-d7000-review

BU ADRESE BAKABİLİRSİN

#buzlucam' tarafından 04.12.2011 19:01:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Aralık 2011, 20:34 - İp: 78.***.**7.94
aerkinkas
aerkinkas (üye)
Bilecik / Amatör

Teşşekür ederim. forumdaki diğer konuları inceledim faydalı oldu

Tarih: 4 Aralık 2011, 13:46 - İp: 95.***.**0.116
  • 1