eagle_82
eagle_82 (üye)
İstanbul / Amatör

Nikon D60

Merhaba arkadaşlar öncelikle..;
Ben yeni başlicam ve uzun zamandır araştırma yapıyorum, parasal olarak 1500 YTL civarında mali kaynağım war ve Nikon D60 almayı aklımdan geçiriyorum ancak makineleri fazla tanımadığım için siz bu konuda deneyimli arkadaşlarımın fikirlerini almak istiyorum bu mali kaynağa bana hangi DSLR ı tavsiye edersiniz, farklı markada olabilir Yardım ederseniz çok sevinirim...
Şimdiden sonsuz TEŞEKKÜRLER.........

Tarih: 18 Mayıs 2008, 19:50 - İp: 81.***.**1.185
mct
mct (üye)
Ankara / Amatör

ben olsam 300 ytl daha katar d80 alırım yada spot olrak zaten elinizdeki para miktarı ile d80 mevcut

Tarih: 18 Mayıs 2008, 20:54 - İp: 88.***.**5.255
b_y_21_19
b_y_21_19 (üye)
Zonguldak / Özel Gün Fotoğrafçısı

mct ye katılıyorum cunku goruntulerde bayagı fark var . sony a350 yı de tavsıye ederım. bır arastır ıstersen .saygılarımla

Tarih: 18 Mayıs 2008, 21:44 - İp: 78.***.**4.66
pin_nar
pin_nar (üye)
İstanbul / Amatör

bu gibi giriş seviyesi makinalar görüntü kalitesi olarak bir üst seviyelerindeki makinaları aratmayacak düzeyde.

ancak adındanda anşılacagı gibi giriş seviyesi oldugundan çoğu özellikten mahrum bırakılmıs makinalardır.

tavsiyem bütçenizi biraz daha zorlayarak girşin bir üst segmentinde bulunan cihazlardan almanızdır.

canon eos 40d
nikon d80, d200, d300

Tarih: 18 Mayıs 2008, 22:04 - İp: 85.***.**4.241
eagle_82
eagle_82 (üye)
İstanbul / Amatör

Bilgilerinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim

Sanırım bir süre daha araştırma yapmaya devam edicem Piyasada ikinci el ve spot ürünlerde war ancak piyasasını iyi tanımadığım için güvenemiyorum haftasonu hayyam a gittim biraz gezdim ancak yanımda iyi bilen bi arkadaşım olmadan bidaha gitmek doğru olmaz herhalde eğer bu konularda bilgileriniz varsa dinlemekten onur duyarım.....

Ayrıca bu makinelerin arıza yapma eğilimleri nedir ve parça ve tamir konusunda bana neler önerebilirsiniz

Bunu soruyorum çünkü aklımdan ikinci el yada spot olanlarda geçmiyo değil.....

Tarih: 18 Mayıs 2008, 23:38 - İp: 81.***.**1.185
  • 1