neris
neris (üye)
İzmir / Meraklı

Nıkon D5000 Vr Kıt

Merhabalar ben fotoğrafçılığa yeni merak sardım kursa başlamadan önce bir makine alıp kendim bireysel olarak birşeyler yapmak istiyorum. Ama kendime nasıl bir makine alacağıma karar veremedim. bütçeme uygun olarak D5000 VR KIT NIKON SLR DIJITAL FOTOGRAF MAKINESI ni buldum. Fiyatıda 1500 tl civarlarında. Başlangıç için nasıl bir makine ?ileride değiştirmeye ihtiyaç duyarmıyım illaki değiştirilir ama çok kısa sürede olmasınıda istemem. Yada sizin bu fiyatlara önerebileceğiniz makineler var mı ? (18-55 mm LENS İLE BİRLİKTE) satılıyor bu cihaz, ileride makro çekimlerde yada çok geniş açılı manzara resimlerinde nasıl bir lens almam gerkicek çok kısa olarak bana bir yol gösterirseniz sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkürler.

Tarih: 13 Kasım 2009, 20:09 - İp: 88.***.**1.176
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Şahsen bu cihazı beğendim.. ama tele yada macro lens almaya kalkınca fiyatları yüksek.. manzara için kit lens işinizi görür..

Tarih: 14 Kasım 2009, 01:24 - İp: 78.***.**1.213
fotosafaripro
fotosafaripro (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Sn. Neris....çok kısa olarak yol gösterilmesini istiyorsunuz.
Bakın yol şu ;
Fotoğrafçılığa ( Kurslarımıza ) Netfotograf çatısı altında başlayacaksanız.......lütfen, hiçbir ekipman almayınız.
Ben sizlere ön bilgiler verecek, fotoğrafa giriş yaptıracak, oluşacak merakınız ve bütçenizi göz önüne alarak ekipman önereceğim. Sonra da karar size kalacak.
İlk toplantı ve çalışmalarımıza makinesiz geliniz, sonrası kolay.
Başlangıç olarak yanlış ekipman almanız durumunda....elden çıkarmakta zorlanabilir ve bir süre verim alamazsınız.
Saygı ve sevgilerimle.....Çarşamba görüşmek üzere.

Tarih: 15 Kasım 2009, 18:11 - İp: 195.***.**2.73
  • 1