niko_nihat
niko_nihat (üye)
İstanbul / Firma

Nıkon D50 + 18- 55 Nıkon + 70- 300

uzun bir süre sonra yine sayfanıza geldim bıraktığım yerdeki gibi yine sıcak ve samimi paylaşım yapmış fotograf ustaları...kendim doğuş üni çalışıyorum yedi senedir seminerler toplantılar konserler vs vs çekimler yaptım analok ve dijital makineler kullandım şimdi bütçem kadarıyla ikinci bir el makine alacam kadıköyde oturuyorum ve Bb maçlarına kadıköydekilere gidiyorum ve haldun alagaş caferağadaki basket maçlarına da gidiyorum gittiğim spor musakabalarını çekmek istiyorum ve bunu web sayfamda yayınlamak istiyorum ve makinemi kendi iş yerimde de kullanmak istiyorum:NIKON D50 + 18- 55 NIKON + 70- 300 SIGMA flaş çanta ve filtreler halinde 1000 ytl ikinci el bir senelik bir makine buldum garantisi yok sizden ricam bu makine benim gereksinimi giderirmi: stadyumlar ortalama 110 metre saha uzunluğuna sahipler 50 metrede benim tiribün mesafemi koyarsak bu tele objektif işimi görürmü şimdiden cevap veren vermeyen herekese tşk..

Tarih: 6 Kasım 2007, 13:46 - İp: 85.***.**3.101
oguziu
oguziu (üye)
İstanbul / Amatör

bence fıyat fazla gıbı ama flas Sb600 flansa değer.

Basketbol maçlarında idare edergibi diyebiliriz ama futbol maçlarında falan 50-500 gibi bir objektif almak lazım bence istediğiniz gibi fotoğraf çekebilmeniz için ama makinanız sanitede 2.5 kare falan çekiyor yani çok seri çekimlerde sizi üzer bende D70 var ve çok hızlı yani AF de sorun yaşamadıktan sonra hiç üzmüyor.

Tarih: 6 Kasım 2007, 15:39 - İp: 194.***.**9.97
  • 1