ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Nikon D 70s Hakkında

NİKON D70s KİT, AF-S DX 18-70 mm f/3.5-4.5 G IF ED ile
peşin fiyatı nedir acaba garantili olması şartıyla

Tarih: 23 Ağustos 2006, 15:03 - İp: 85.***.**1.77
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

osmanlı d70s ile a100 arasındaki farkı sen defalarca kıyasladın body olarak sony çok daha üstün bir makina nikonların tek avantajı daha doğrusu bir adım önde olmalarının sebepleri lensleridir yanılıyormuyum eğerki sony a100 lere hakiki çok kaliteli carl zeissleri üretirse bence de üretecek d200 dx2s 5d ye rakip bir makina çıkaracaktır onlara muhtemelen a-200 olacaktır iş o zaman sen curcunayı seyrek unutmayın digital teknoloji devi sony lens devi zeiss ve fotograf devlerinden minoltanın yaptığı bir ürün nasıl bir şey olur siz düşünün bence bir yorum bu kulağıma su kaçtı galiba

Tarih: 24 Ağustos 2006, 11:38 - İp: 85.***.**6.173
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Forum başlık konusu Nikon D70s fiyatı sormakla başlayıp sonunda nasıl Sony reklamlarına bağlanabiliyor hakikaten tebrik etmek gerekir.

Tarih: 24 Ağustos 2006, 11:48 - İp: 85.***.**5.234
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

sayın ocaklılar ben sorunlan soruya kendi kanımca cevap verdim hemde sony reklamı yapmama gerek yok çünkü her işki markanında bayisiyiz bilginiz olsun önceki forumlarda belirtmiştik ama gözünüzden kaçtı galiba sony reklamı veya nikonun reklamlarıyla uğraşmıyoruz aslında reklam öyle değil makinayı enine boyuna tanımakla olur benim bildiğim her iki markada bizim ürünlerimiz seçenegiğinde mevcut osmanlı beyin sorusunu okursanız iyi olur bence küstahlık yapmak istemem ama bu reklam yapmakla suçlanmam artık çok üzüyor beni

Tarih: 24 Ağustos 2006, 12:52 - İp: 85.***.**6.173
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

reklam yapmakla suçlanmam artık çok üzüyor beni

Niye ben veya bir başkası değil de hep sen suçlanıyorsun reklam yapmakla?

Çok üzüyor madem o zaman yapma. Ya da hem üzül hem de reklama devam et.

İki makineyi karşılaştırken makinelerin özelliklerini karşılaştırmak gerekir, yoksa biri dijital teknoloji deviymiş diğeri lens deviymiş, o devlerin büyüklüğü biz kullanıcıları pek etkilemez diye düşünüyorum. Makinem bir sorun çıkardığında teknik servisine gittiğimde göreceğim ben o devleri, bakalım ne kadar büyüyecekler veya küçülecekler gözümde.

Her neyse, sana kolay gelsin.

Tarih: 24 Ağustos 2006, 13:27 - İp: 85.***.**5.234
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

sayın ocaklılar
sizin olgunluğunuza inanan ve çok beğenen birisiyim. Düşüncenize saygı duyuyorum ama iki markayı kıyaslama yapmamı sayın osmanlı rica etti ve acizane aklımın kestiğince yapmaya çalıştım bundan ibarettir benim amacım, sonucta her ikiside elimizde olan markalardır.

Tarih: 24 Ağustos 2006, 13:48 - İp: 85.***.**6.173
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Konu başlığı zaten yeteri kadar amacından sapmış, bir de ben yangına körükle gitmeyeyim. Sözlerini belki de ben yanlış anlamışımdır, araya girerek sohbetinizi bozduğum için kusuruma bakmayın lütfen.

Tarih: 24 Ağustos 2006, 14:15 - İp: 85.***.**5.234
ceyhun79
ceyhun79 (üye)
İstanbul / Firma

Bende özür dilerim sizden sizin olgunluğunuzdan efendiliğinizden ve tecrübenizden faydalanmak isterim her şey önemlisi arkadaşlığınızdan abiliğinizden fayladanmak bana fayda sağlar diye düşünüyorum açıkcası saygı ve hürmetler benden eğerki resimdeki kişi sizseniz yaşınızdan benden büyük size saygı göstermem benim en büyük vazifemdir adınızı öğrenirsem mutlu olucam

Tarih: 24 Ağustos 2006, 14:41 - İp: 85.***.**6.173
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Teşekkür ederim Ceyhun, adım soyadım mail adresim her mesajımın altında yazıyor. Görüşmek üzere.

Tarih: 24 Ağustos 2006, 14:58 - İp: 85.***.**5.234
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

nikon d 70 s çok güzel bir makine ydi..
gecti artık zamanı... ama halatoz kondurmuıyo nikon ustune dogal olarak zira klasik bir makine oldu. d 200 ile arasında d100 den baska bir model olmadigi(simdilik) d 100 de d 70s den cok cok farklı bir makine olmaıdıgı icin nikonun lokomotif modeli d 70s dir.ama teknolojiyide takip etmek lazım... önyargılı olmamak lazım bence bu sattten sonra nikon d 70 s e 2500 ytl verilmez... akıl karı degil...

Tarih: 24 Ağustos 2006, 15:08 - İp: 85.***.**8.13