dieqo
dieqo (üye)
Bursa / Amatör

Lutfen Yardım Arkadaslar... !

ONCELIKLE KONUYU YANLIS YERE ACTIYSAM KUSURUMA BAKMAYIN DAHA YENIYIM ARNIZDA.WE BILGILERINI PAYLASAN BUTUN ARKADASLARA COK TESEKKUR EDERIM..BENIM DE BI SORUM OLACAK..IKI MAKINA ARASINDA KALDIM..

1- FUJIFILM FINEPIX S5700
2- SAMSUNG S850

YAA ARKADASLAR LUTFEN YARDIMCI OLUN COK KARARSIZ KALDIM..!NEDEN LERINI YAZIPTA BENI DE AYDINLATIRSANIZ COK SEVINECEGIM..SIMDIDEN HEPINIZE COK AMA COK TESEKKUR EDERIM...

Tarih: 2 Şubat 2008, 14:30 - İp: 85.***.**5.199
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bence az sonra bi yerden cmos sensör diye bişi okuyup bu sefer DSLR sormaya gelecek..
ve bir iki gün sonrada kendi gibi makine arayışı içinde olanlara makine tavsiye etmeye başlayacak bile
bu süreç nedense acayip kısa..

Tarih: 4 Şubat 2008, 15:06 - İp: 88.***.**3.189
dieqo
dieqo (üye)
Bursa / Amatör

dunesea yok ıolurmu oyle sey kendımı gelıstırıyorum cekım yonunde faydalı bılgıler war oyle bı nıyetım olsaydı arkadaslarıma onermez dım.ARTIK BURDAYIM KESINLIKLE MERAK ETME

Tarih: 4 Şubat 2008, 15:47 - İp: 85.***.**1.147
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

yanlış anlama dieqo ama forumda böle bir sorun var...amacı fotoğrafçılık olmayan, sadece fotoğraf makinası almak olan ve bu alışverişi yaparken uzaktan son derece karmaşık gözüken fotoğraf makinaları hakkında bilgi almak için siteye 5 dk de üye olup !!! cevabı alıp giden çok kişi var...

Tarih: 6 Şubat 2008, 12:10 - İp: 85.***.**3.140