asinan
asinan (üye)
Sakarya / Amatör

K10dyi Bugün Aldım

Bugün makinayı aldım yardımcı olan herkese teşekkürler ayın 10unda gelecekmiş ama

Tarih: 28 Kasım 2006, 19:10 - İp: 88.***.**8.11
asinan
asinan (üye)
Sakarya / Amatör

Merhabe çok sevgili forum sakinleri

Baya zamandır foruma yazı yazmıyordum sadece arada girip son gelişmeleri takip ettim ve gördümkü benim bazı sorularım insanları tedirgin etmiş. Hemen açıklamalarıma başlayayım Öncelikle K10D benim ilk slr makinam ve bunu alırken ne kadar heyecan duyduğumu ve beklentilerin ne kadar yüksek olduğunu anlarsınız. İnsan sanki mucize olucakmış sanıyor. Benim foruma yazdığım sorun zannettiğim hiçbirşey sorun değildir sadece benim slr kullanmayı bilmemem ve birden bire mucize olucağını zannetmemdir
Forum sakinlerinin hepsinden özür dilerim.
K10D aksine fiyatına göre bence sınıfının en iyisi. Özellikle body kalitesi mükemmel. Yeni makina alacak bütün dostlara, abilere, ablalara gerçekten tavsiye ederim. kit lensin kaliteside oldukça tatminkar. Son sözüm K10D gerçekten iyi bir makina ve makina aldıktan sonra anladımki o kadar ayrıntılı incelemenin gereği yokmuş. içinize sinen elinize oturan makinayı alın ve zevkini çıkarın yoksa bu gidişle anca forumda ne alsam diye başlık açar durursunuz Biraz uzun oldu kusura bakmayın

Tarih: 3 Ocak 2007, 18:09 - İp: 88.***.**0.178
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

içinize sinen elinize oturan makinayı alın ve zevkini çıkarın yoksa bu gidişle anca forumda ne alsam diye başlık açar durursunuz

Asinan bak makineyi alınca sen de çözdün olayı.

Tarih: 3 Ocak 2007, 18:46 - İp: 86.***.**1.247
kheperiu
kheperiu (üye)
İstanbul / Amatör

Makinanız hayırlı olsun.performans değerlendirmesini bekliyoruz.

Tarih: 10 Nisan 2007, 19:44 - İp: 85.***.**2.135