oyt
oyt (üye)
Yurtdışı / Amatör

K-100d Ve Canaon S3ıs

Halen makina alamamis durumdayim, ancak anladigim kadariyla compact sinifinda Canon S3IS ve slr sinifinda pentax k100d fiyat acisindan uygun.

Tarih: 2 Ocak 2007, 02:36 - İp: 88.***.**9.254
oyt
oyt (üye)
Yurtdışı / Amatör

Aractan ornek verilmesi gerekirse, bmw 3sinifim vardi surus mukemmel ancak benzin fazla yakardi parcalarida pahaliydi. Simdi ford mondeo kullaniyorum benzinde cimri suruste mukemmel bazi detay parcalari pahali ama onarima gelince ozel isler gerektiriyor teknik onarimi bmw den pahali. Boyle bir ikilem

Tarih: 2 Ocak 2007, 02:45 - İp: 88.***.**9.254
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Hangisi s3, hangisi pentax oluyo anlayamadım inanki oyt.

sınıf açısından bakarsak; pentax bir dslr, yani üst sınıf, yani bmw,
Marka açısından bakarsak; her halukarda canon = bmw

Şimdi tek gözü kalmış bu adama açıkla bakalım pirincin fiyatını...

Tarih: 2 Ocak 2007, 03:59 - İp: 85.***.**3.11
murat71
murat71 (üye)
İstanbul / Amatör

eski bir s2 kullanıcısı olarak benim şahsi görüşüm kesinlikle k100d derim daha önce dijital kullandınmı bilmiyorum ama ilk defa kullanıcak olsan bile dslr kullanmanı tavsiye ederim başta belki biraz zorlanırsın ve belkide istedigin kalitede fotoğraf alamazsın ama kullanmayı ögrendikce istediğinden daha kaliteli fotoğraflar elde edersin maddi durumunu bilmiyorum ama pentaxsın kitlensi cok başarılı ama birde tele lazım sana 50-200 işini görür ve yeterdersen pentaxsın o lenside iyi yetmez dersen 70-300 sigma gercekten kaliteli bir lens
ama ben bunlarla ugraşamam ben kompak bir makina istiyorum dersen ben kompaklar hakkında pek konuşmak istemiyorum sütten agzı yanmış biri olarak

Tarih: 2 Ocak 2007, 12:10 - İp: 88.***.**0.171
haymana81
haymana81 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Markasi ne olursa olsun kesinlikle dslr!

Tarih: 2 Ocak 2007, 18:18 - İp: 84.***.**0.217
  • 1