yakamoz_61
yakamoz_61 (üye)
İstanbul / Amatör

İyi Bir Seçim Yapmak İstiyorum

Herkese iyi akşamlar...
Değerli fotoğraf severler sevgili dostlar sizlerin değenim ve tecrubelerinize dayanarak bir kaç soru sormak istiyorum soracağım bu sorular benim için çok önemli.
Ben halı hazırda samsung nx1000 kullanıcısıyım fotoğraf çekmeyi çok seviyorum fakat kullanmış olduğum makinenin en önemli eksikliği vizörü mevcut değil aynasız bir makine ayrıca bazı ekipmanları yok mesela kablosuz tetikleyici gibi ve ekipman fiyatları çok pahalı,bu sebeblerden dolayı başka bir markanın orta sekment bir dslr makinesini almayı planlıyorum.
Gerek kendi çapımda yaptığım araştırmalar olsun gerekse etrafımdaki fotoğraf sever dostlarımın tavsiyesi üzerine Nikon D7100 ve Canon eos 60D veya 70D üzerinde yoğunlaştım
Bu her iki makineden sizlerin tavsiyesi hangisi olur ayrıca bu önericeğiniz gövdelerin yanında portre manzara makro uzun pozlama çekimleri yapabilmem için lens önerileriniz hangisi olur ?
Şimdiden vereceğiniz değerli bilgileriniz için teşekkür eder bol fotoğraflı günler dilerim saygılarımla

#yakamoz_61' tarafından 09.07.2014 00:56:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Temmuz 2014, 00:53 - İp: 178.***.**3.236
sbastan
sbastan (üye)
İzmir / Meraklı

Slm,

Şu linkteki tartışmayı okuyun:

http://www.netfotograf.com/forum/dslr/nikon-d7100-vs-canon-70d-hangisi-62061-1.html

Tarih: 9 Temmuz 2014, 16:09 - İp: 194.***.**6.56
  • 1