azzylc
azzylc (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Hepınıze Tesekkurler :)

s.aleykum hayırlı gunler

en sonunda canon 500d.ye karar verdım ve aldım

makıne.mden cok mutluyum su anlık. alalı yaklasık 2gun olmadı zaten.

makıne.yı secmemde yardımcı olan herkese tesekkur edıyorum. ozellıkle GAIJIN.e

yenı fotograflar eklerım. lutfen elestırısel yorum yaparsanız, yaptıgınız yoruma dıkkat eder ve ona gore cekerım bıdahakıne.

nıkon D5000 ıle canon 500D arasında kalmıstım.

nıkon.u komsu.nun cocugu aldı, ben ıse canon

canon 500D.nın kullanımı daha kolay. ozellıkle turkce menu olması felan. ve goruntusu daha ıyı gıbıme geldı. gercı iş fotografcıda bıtıyor.

fakat nıkon ele cok daha ıyı oturuyor gercekten.

tabı bu benım ellerım

tekrar tesekkur edıorum herkese. ıns ılk baslayanlar bu kadar kafa karısıklıgı yasamazlar. 500d gercekten cok ıyı bı makıne en azından yenı baslayan bırı ıcın muhtesem. bu benım fıkrım.

ıyı aksamlar

Tarih: 15 Eylül 2010, 23:10 - İp: 85.***.**4.147
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hayırlı olsun gule gule kullan

Tarih: 15 Eylül 2010, 23:42 - İp: 88.***.**8.140
raulgs21
raulgs21 (üye)
Adana / Meraklı

Hayrlı olsun...

Tarih: 16 Eylül 2010, 02:23 - İp: 92.***.**4.41
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Nikonunda ele oturani var,Canonunda yani marka marka degisiyor.Ben mesela 40-50D kasasina hayranim ve bendeki D90 dan daha iyi elime oturdugunu soyluyebilirim.

Tarih: 16 Eylül 2010, 04:05 - İp: 221.***.**6.23
muharrem26
muharrem26 (üye)
Diyarbakır / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 19 Eylül 2010, 13:38 - İp: 78.***.**2.145
  • 1