mumyac
mumyac (üye)
Samsun / Meraklı

Danışmalı Ki En İyisini Öğrenmeli ...

merhaba arkadaşlar

aslında fotoğrafçılığa ta oluşumdan beri merak salmış birisiyimdir. yanlız maddi imkansızlıklar orjinal bir makineye sahip olma şansı vermedi.

üniveristede ders olarak bile eğitimini aldım , yanlız makine olmadığı için herşeyi unuttum. aslında benim çok güzel çeken bir digital makinem var , nikon 4100 ama artık yetmiyor ,böyle orjinal bir makine istiyorum. herşyeini kendim ayarlayabileceğim ,karanlıkta bile harikalar yaratacak , gerektiğinde lens takabileceğim ne bileyim kendimi böyle geliştirebileceğim bi makine

ne kadar kendi paramızı kendimiz de kazansakta harcarken ne kadar zevk alsakta çok yüksek makinlerden bahsetmiyorum. böyle makul fiyatalrda olan bana fotoğrafçılığı bi şekilde ,çektiğim fotolarla sevdirecek o fotğraf ahengini vererek ayrı dünyalara götürecek, portre foto ile manzara fotoğrafı arasındaki farkı hissettirebilecek bir makine istiyorum ...

umarım çok bişe istemiyorumdur. sizlerden makine ismi istiyorum ,zahmet verdiğim için kusura bakmayın

hediye ile ilgili sıkıntınız olursada bana yazın ben yardımcı olurum seve seve

muhammet çakar

Tarih: 23 Ağustos 2010, 13:31 - İp: 88.***.**9.64
azzylc
azzylc (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba muhammet bey.
bu konuda cevap yazmak bana dusmez fakat sıze canon 450D.yi onerebılırım. ıns maddı durumunuz bu makıneyi kaldırabılır. bende yenı baslıcam nasıp olursa ve bu makıneyı dusunuyorum. hayırlısı olsun sızın ıcın saygılar.

Tarih: 23 Ağustos 2010, 15:03 - İp: 88.***.**0.250
mumyac
mumyac (üye)
Samsun / Meraklı

d5000 aldım herkese teşekkür ederim

Tarih: 8 Nisan 2011, 15:20 - İp: 85.***.**6.143
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

portre fotograf ile manzara fotograf arasındaki farkı hissettirebilecek demişsiniz..

anlayamadım pek. zira portrede model var manzarada yok,aradaki bukadar bariz farkı hissedemiyosanız makine yapabilir?

Tarih: 8 Nisan 2011, 16:03 - İp: 217.***.**4.14
  • 1