polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

D200 Dpreview’e Ulasmis

arkadaslar bugun dpreview ilk numune d200'u nikon tarafindan teslim almis derin incelemeye baslamistir, kucuk bir yuzeysel oninceleme su anda sitede mevcut. sayet yazilanlar boyleyse, canon'un bu klasmandaki makinalari teknoloji olarak nikonun gerisine dusmus durumdalar.

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:40 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

Bu belkide en çok benı heyecanlandırdı...Slr nın kapısında olan biri olarak Heyecan verici bir makınayla karşılaşmak...Bu sefer gercekten ıyı bır makına almak istiyorum...Fiyatı bıraz pahalı geldi ama biraz daha netşelmesini bekleyeceğim...Ama vaad ettikleri ile gercekten super bir alet...

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:45 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

beni en cok 18-200 VR objektifi etkiledi dogrusu.. nasil da tahmin ettim ama.. VR'li cikartmalari gerekir dedim, VR'li objektif ciakrttilar.. 18-200 araligi ve VR.. harika bir olay dogrusu.. ustelik sigma ve tamron 18-200'den de daha hizli bir lens.. telede f/5.6..

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:52 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

bu objektifle beraber kit olaramı sunulacak?

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:56 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla saka maka ben bile su anda 350D'yi satip d200 almayi falan dusunmeye basladim.. ama kesin esim oldurur beni..

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:57 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

kit olarak 18-70 ve 17-55 denmis aslinda.. ama tam okuyamadim herseyi gucsav..
ama ben olsam, 18-200 ile alirdim valla.. harika lens.. insallah kalitesi de yuksektir..

Tarih: 1 Kasım 2005, 18:58 - İp: yok
polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

biraz beklemek lazim makina bu ozelliklere gore cok ucuz goruluyor. canon uc vakte kadar fiyatlari cok asagi cekmek zorunda kalacak veya noel'e kadar yeni bir makinasini tanitacak. ve her halukarda biz karli cikacagiz ...makina alma arifesinde olanlar planlarinizi biraz erteleyin derim hatta biraz sabredip planlarinizi 2006 ocak ayina kadar dondurun derim. ben sadece canondan degil konica minolta sony
uclemesinden birseyler bekliyorum

dadanagast yeni lens cok guzel yaw, napsak yahu. alirsam benimki kesin beni birakir.

sanirm yeni lensi 700-800 dolarin altinda beklemek cok buyuk bir iyiniyetlilik olur diil mi???

Tarih: 1 Kasım 2005, 19:08 - İp: yok
polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

buyrun ilk orenek fotograf;larda
burada

Tarih: 1 Kasım 2005, 19:10 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fotoğraflar çok iyi duruyor.Fiyatı ve fixeli kaç acaba.

Tarih: 1 Kasım 2005, 19:26 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

dün bahsedildiği gibi shutter 1/16000 değil 1/8000 ev +5-5 arasında ve neredeyse canon 5d nin yarı fiyatı gibi görünüyor.

Tarih: 1 Kasım 2005, 19:49 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fotoğraflar harika .

Tarih: 1 Kasım 2005, 19:54 - İp: yok