jrjhester
jrjhester (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Eos 1100d Hakkında

Fazla araştıramadan dün bir anlık kararla aldığım makinadır. Üstelik yeni başlıyorum ve çok makul fiyatı olması sebebiyle ve yeni başlayanlar için çok önerilen bir fotoğraf makinesi olduğundan indirimi bitmeden ve stokları tükenmeden almak istedim. Fszla bir bilgim yok fakat forum sayesinde bilgi edinebilme umuduyla geldim internetten araştırdığıma göre gayet iyi bir makina aldığımı umuyorum bugün. fakat sizlerinde
görüşlerinizi almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Tarih: 22 Nisan 2012, 10:59 - İp: 85.***.**2.123
k.etkisi
k.etkisi (üye)
İstanbul / Amatör

Garjin arkadas kullanıyor..ona sorabilirsin...kafana göre uygunlenmslerle istediğin fotografları cek...hayırlı olsun...body kadar hata daha önemlki olsan takılan lenslerdir...

Tarih: 25 Nisan 2012, 16:29 - İp: 88.***.**4.24
cokpuye
cokpuye (üye)
İstanbul / Amatör

öncelikle yeni makineniz hayırlı olsun nerden ve kaça aldığınızı yazabilir misiniz bende yeni bi makine almak istiyorum

Tarih: 28 Nisan 2012, 22:01 - İp: 212.***.**4.176
jrjhester
jrjhester (üye)
İstanbul / Amatör

öncelikle teşekkür ederim aldığımda yanında birde lens hediye ettiler. yani kendi lensi dışında bir tane daha 75-300 mm lens verdiler. eğitim kursuda dahil içinde. 1900 den 1400 e indirimliydi. reklam veriliyomu bilmiyorum ama özelden mesaj atarsanız nerden aldığımı yazarım mutlaka.

şuan makinenin ayarlarına ısındım. gayet hoşuma gitti. tabi ilk fotoğraf makinem olduğundan başka bi makineyle kıyaslayamadığım için şuan hoşuma gitti diyebilirim yeni başlayanlara dslr de tavsiyem bence alınabilir bir model olması.

http://www.bascek.com/11038/canon-eos-1100d-incelemesi/

makineyi aldıktan sonra burda incelemesini yapabildim. garjin e de sorunum olursa danışmayı düşürüm mutlaka. tekrar teşekkürler :D

Tarih: 12 Mayıs 2012, 21:17 - İp: 85.***.**0.12
  • 1