1lensimbileyok
1lensimbileyok (üye)
İstanbul / Amatör

Canon 600d Nasıl? Ne Zaman Çıkar? Fiyat?

Canon'un yeni oyuncağı 600d sizce nasıl? mart ayında amerikada çıkacağı söyleniyor türkiyede ne zaman çıkar sizce ve fiyatı ne olur burda?

http://www.letsgodigital.org/tr/28522/canon-eos-600d/

Amerika için sadece gövde olarak 589,99 euro tahmini satış fiyatı
Canon'un yeni EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II zum objektifi ile kit olarak tahmini fiyatı 669,99 dolar
Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS zum objektif ile kit olarak 809,99 Ş

DENİLİYOR

Tarih: 13 Şubat 2011, 20:26 - İp: 88.***.**9.47
1lensimbileyok
1lensimbileyok (üye)
İstanbul / Amatör

ganjin bir sen eksiktin şimd tam oldu, aa ama dur senin bir misyonun vardı dimi bu stede? ''forumda yazmadığım konu kalmayacak'' şeklinde. : ) doğrusu senden beklemezdim böyle idiot bir yorum ama madem designwish seni bir otorite olarak görüp sanki sen yazınca bu durum onaylanmış gibi algılayıp göz kırptıysa demek ki mamanalığın ele başı senmişsin.

Tarih: 15 Şubat 2011, 14:14 - İp: 88.***.**9.84
rockhound
rockhound (üye)
İstanbul / Amatör

bu forumda böyle seviyesizliklere anında müdahale edilmiyor ya hayret ediyorum

her konuyu takip eden gereksiz ve seviyesiz mesajları/üyeleri silip engelleyecek bir moderatör yok mu?

insanlar sayfalar dolusu saçmalık okumak zorunda mı

Tarih: 15 Şubat 2011, 14:36 - İp: 85.***.**5.36
1lensimbileyok
1lensimbileyok (üye)
İstanbul / Amatör

rockhound ne oldu çok mu sürükleyici oldu? takip etmeseydin okumasaydın zorla mı okuttular seni? düzgün soru soranlar seviyesiz, onlarla makara yapmaya çalışıp saçma sapan espriler yapanlar sırf bu sitede daha eski oldukları için seviyeli mi oldu? yoksa cevap vermeyip 'aman üstad sen çok büyüksün ne güzel makara yaptın' desem o zaman seviyeli mi olmuş olurdum?
sizin seviye anlayışınızı sorgulamanız gerek bence önce.

Tarih: 15 Şubat 2011, 14:40 - İp: 88.***.**9.84
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

zavallı bir insansın.
ne dersen de bunu değiştirmeyecek.
paranoyaksın. kendi kafanda bir dunya kurmussun orada bile kendine yer bulamamışsın. burada insanlara sardırıyorsun.
su yazdıklarını okusa tanıdıgın biri, varlıgından utanır.

yaralı parmaga işemekten bile aciz, bu siteye zerre faydası dokunmamış birinden insanlara yardım eden kişilere inciler.
büyüksün başkan yürüü, kim tutar seni.

zavallı

Tarih: 15 Şubat 2011, 15:01 - İp: 217.***.**1.249
1lensimbileyok
1lensimbileyok (üye)
İstanbul / Amatör

yardımın dokundu mu bana dokundu yalan yok, Allah da razı olsun bunun için..amaa bence asıl zavallılık yardımı dokundu diye biriyle istediği üslupta konuşabileceğini zannetmektir. öyle bi dünya yok saygısızlık yaparsan böyle zavallı konumuna sen düşersin işte. alçakgönüllülük bilmek lazım.

Tarih: 15 Şubat 2011, 15:36 - İp: 88.***.**9.84
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

#designwish' tarafından 15.02.2011 16:53:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Şubat 2011, 16:51 - İp: 78.***.**0.143
rockhound
rockhound (üye)
İstanbul / Amatör

@kemik

benim lafımda muhattap moderatörlerken ve mesajımın içinde seviyesizlik geçiyorken sanki kendine söylenmiş gibi algılayıp(algılayamayıp) bana laf yetiştirerek insanların ne kadar haklı olduğunu ortaya çıkardın.

sanırım daha fazla uzatmaya gerek yok

Tarih: 15 Şubat 2011, 18:35 - İp: 178.***.**0.85
1lensimbileyok
1lensimbileyok (üye)
İstanbul / Amatör

rockhound bence de gerek yok orda kımı kastettıgını ıkımız de bılıyoruz. hıc bosuna kıvırmaya gerek yok.

Tarih: 15 Şubat 2011, 18:37 - İp: 88.***.**9.84