radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

Canon 20d -30d Merak Edenler Bakın

dostlar canon nun eos 20d ve ozellıklede 30d serısının nekadar kalıtelı resım cekebıldıgını merak edenler asagıda verdıgım lınke bakarak anlayabılırler.tabıkı burada polemık yapmak veya dıger markalara camur atmak deıl nıyetım..sadece 30d kullanıcısı olarak bana 30d yi busitede oneren dostlara tekrar tesekkur etmek ısterım..tabıkı lınkte gorecegınız resımlerı cekmem ıcın 40 fırın ekmek yemem lazım ama insallah o kare lerı bızde yakalarız..ama buarada yiğidin hakkını yememek lazım ıtalyan adam nıkon ılede cok sıkı kare ler yakalamıs..şapka çıkartmamak mumkun deıl... http://www.juzaphoto.com/eng/photo_galleries.htm

Tarih: 8 Haziran 2007, 17:59 - İp: 88.***.**1.168
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

her zaman kavga etmeye haziriz halbuki bu guzel fotograflari gosterdigi icin tesekkur edecegimize.. halbuki bakip birseyler daha katsak kendimize olmaz illa kavga radayhan link icin tesekkur ederim kendi adima.. Hepinize saygilarimla..

Tarih: 12 Ağustos 2007, 13:37 - İp: 41.***.**0.2
radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

sn cemone tesekkur ederım saolasın begendıgıne sevındım

Tarih: 12 Ağustos 2007, 16:41 - İp: 88.***.**3.152
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Bu topiği geç farkettim, anladığım şu: radayhan 30D almış ve memnuyitetini bizlerle paylaşmak istemiş. Konuya da bu açıdan bakarsak daha sağlıklı olur.

Tarih: 20 Ağustos 2007, 11:43 - İp: 212.***.**0.50
radayhan
radayhan (üye)
Bursa / Amatör

ewet sn xtolga cım aynen öyle..zaten baska bır acıdan degerlendırmek yanlıs olur.. olumsuz polemıkler ne bana ne sıteye bısey kazandırmaz..bu portal bence guzellıklerı paylasma yerı...ama bazı marka hastalarına bunu anlatamıyoruz selamlar

Tarih: 20 Ağustos 2007, 12:30 - İp: 85.***.**5.215