droral
droral (üye)
Ankara / Amatör

Buyrun!.. Samsung Dslr!....

Merhabalar, Samsung, Pentax'la yaptığı işbirliğinden doğan Samsung DSLR'yi nihayet tanıttı. Kabaca söylemek gerekirse 6mp, 1.5 crop faktörlü, ISO 200-3200 arası, enstantene 30-1/4000 sn + bulb 210.000 pix. 2,5" LCD, depolama birimi SD kart, güç kaynağı 4 kalem pil. Schneider D-XENON lens ve Pentax KAF2, KAF VE KA uyumlu lenslerle kullanılabiliyor. Adaptörler vasıtasıyla da kısıtlanmış özelliklerle farklı objektifler kullanma şansı var. Infrared uzaktan kumanda ve USB 2.0 da cihazın artılarından. Daha detaylı bilgi BURADA!...
Şu anda performansı ve fiyatı ciddi bir merak konusu. DSLR düşünenlere hayırlı olsun, biraz daha bulanacaklar (ben de dahil!) Sahi Pentax objektif Ankara'da nerede var, bilen var mı?
Bu arada Sn. Burkay, Size de hayırlı olsun diyelim mi?

#droral' tarafından 17.01.2006 15:47:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2006, 15:44 - İp: yok
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Pek umutlanilacak bir makina degil, cunku pentax *ist DS2 nin aynisi bir alet.. Sadece uzerindeki marka degismis..

Tarih: 17 Ocak 2006, 16:32 - İp: 213.***.**3.82
droral
droral (üye)
Ankara / Amatör

Sevgili Juggler fiyatı, atıyorum *istDS2'den çok daha aşağıda olursa da aynı şeyi söylemek mümkün mü? Yanılıyor olabilirim ama, içimden bir ses bu makinanın fiyatının emsallerinden düşük olacağını söylüyor...
Haydi Sn. Burkay, en azından fiyat konusunda bilgi bekliyoruz sizden...

Tarih: 17 Ocak 2006, 18:04 - İp: 85.***.**3.89
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

valla olmaz boyle birsey.. bir gun bakmadik, hop, bir dslr daha belirmis..
...
juggler, sonucta adim atmalari onemli degil mi? daha fazla cekisme olacak.. fiyatlar dusecek.. bize yarayacak yani..
bu arada, ist ds2'nin aynisi ama seksi gorunuyor...

Tarih: 17 Ocak 2006, 20:57 - İp: 62.***.**2.10
  • 1