s_suat
s_suat (üye)
İstanbul / Amatör

Bu Fiyata R1 Nasil???

uzun ugraslarimdan sonra sony r1 almaya karar verdim.su an amerikadayim ve ordan temin edecegim.

http://www.jr.com/JRProductPage.process?Product=4068916

soyle bir yerden 749 dolara buldum.sizce fiyati nasil.ayrica yaninda verdigi seyler tammidir.eger linki tiklayip yardimci olursaniz sevinirim.bu islerde yeniyimde.ayrica burada daha iki ayim var.sizce fiyati dusermi.beklemelimiyim.

Tarih: 4 Ağustos 2006, 06:59 - İp: 128.***.**7.195
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

H.kartları olarak sony'nin high speed ve normal hızlı kartları var.Normal olarak hızlı kartlar pahalı.Makinan ile RAW modunu tercih edeceksen ve fotoğraf çekiminde seri kullanacaksan makinanı,high speed almalısın.
Yok ben normal kullanacağım,sokakta dolaşırken gözüme ilginç gelen şeyleri çekeceğim dersen fazladan para vermene gerek yok.En azından 512 Mb almalısın jpeg çekeceksen.Dediğim gibi RAW(kayıpsız dosya formatı) kullanacaksan en az 1GB kapasiteli kart almalısın.

Fiyatları pek bilmiyorum ama bana çok ucuz gelmediler.Belki Türkiyeden ucuzdur ancak R1 kadar da avantajlı değil Amerika,Türkiyeye göre...

R1'i oradan alda,gerisini nereden istersen oradan al.

Tarih: 5 Ağustos 2006, 08:04 - İp: 85.***.**2.221
s_suat
s_suat (üye)
İstanbul / Amatör

yardimlariniz icin sagolun.

Tarih: 5 Ağustos 2006, 19:37 - İp: 72.***.**9.3
legionella
legionella (üye)
Malatya / Amatör

Sony A100 Türkiye'de bana göre düşük fiyattan satılıyor. R1'in fiyatının düşmesi gerekiyor bu durumda.

Tarih: 5 Ağustos 2006, 20:23 - İp: 85.***.**9.210
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaslar dun sordum r1 in fiyatını dusmemis artmıs 1000 euro +kdv yani 2200 ytl. arkadasım hic dusunme al derim pisman olmazsın. hele lenslere suna buna para vermeyeceksen seni pekala uzun sure goturur.dslr tavsiye eden arkadasların cogunda topu topu iki tane lens var sende de bi tane olacak. dusunme al derim fiyat cok uygun

Tarih: 5 Ağustos 2006, 20:57 - İp: 85.***.**3.199
s_suat
s_suat (üye)
İstanbul / Amatör

higs speed kartlar seri olarak ust uste cekimler icinmi.bir de raw modu ne demek aciklarmisiniz.

Tarih: 6 Ağustos 2006, 16:37 - İp: 72.***.**9.3