cagsam
cagsam (üye)
İzmir / Amatör

Başlangıç İçin Fotoğraf Makinası

Arkadaşlar ben 300-500 ytl arası,loş karanlık ortamlarda güzel görüntü verebilen,makrosu 5-10cm civarı olan,görüntü sabitleyicisi olan(o kadar da gerekli mi bilmiyorum) bi fotograf makinası arıyorum.Neden kendin araştırıp bakmıyorsun diyebilirsiniz ama gerçekten araştırıyorum ama herkes bişey tavsiye ediyo ve aklım karıştı..İlk fotograf makinem olacak..özellikle ışığı az olan ortam çekimleri ve makro çekimleri benim için çok önemli....Başlangıç olarak bi slr alıp kendimi geliştirdikten sonra profesyonele geçmek istiyorum..Yardımcı olursanız çok sevinirim..Artık bende fotolarımla katılım yapmak istiyorum..Şimdiden teşekkürler...

Tarih: 16 Ekim 2007, 16:11 - İp: 155.***.**9.237
warp83
warp83 (üye)
İstanbul / Meraklı

300-500 ytl dersen SLR değilde SLR-like alabilirsin. Bu sınıftan da önerebileceğim makine Fuji S5700 dür. Güzel ve manuel ayarlarda kendini geliştirebileceğin bir makinedir. Ayrıca Makro ve Süpermakro olmak üzere iki tip makro modu mevcuttur. Süpermakro modunda 1 cm kadar yakın çekim yapabilirsin.

Galeride Warp83 kullanıcı adıyla arama yaptırırsan orada bu makine ile çekilmiş normal ve makro çalışmalarımı görebilirsin.

Fiyatı da 600 YTL civarında taksitle bile alabilirsin. Çoktandır bakmıyom fiyatına belkide dahada düşmüştür.

İyi akşamlar

Tarih: 16 Ekim 2007, 20:42 - İp: 88.***.**6.76
serkanf
serkanf (üye)
Ankara / Amatör

HİÇ DUSUNMEDEN FUJİFİLM S5700 DERİM. MALİ KONUDA PROBLEM YOKSA FUJİFİLM S8000 İ İNELEDİM TAVSİYE EDERİM.
ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

Tarih: 25 Ekim 2007, 01:32 - İp: 88.***.**2.237
  • 1