mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Aranızda Casio Kullanan Var Mı?

Arkadaşlar Casio Z110 model digital makine almayı düşünüyorum. Ama Casio'nun bu alandaki başarısı nedir, makineleri nasıl sonuç verir, fotoğraf kalitesi nasıldır bilmiyorum. Nu nedenle bu konularda tereddütlerim var. Acaba bu marka makine kullanan oldu mu aranızda daha önce? Nasıl sonuçlar aldı. Bana bu konuda bilgi verirseniz çok memnun olurum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Tarih: 1 Aralık 2005, 13:08 - İp: yok
phoenix20
phoenix20 (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşım ben z110 aldım. çok memnunum. tavsiye ederim

Tarih: 2 Aralık 2005, 09:06 - İp: yok
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Teşekkürler phoenix. Çok açıklayıcı olmadı ama olsun. Bu arada bu makine ile çekilmiş fotoğraflara rastlarsanız nette lütfen bana haber verin. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Tarih: 3 Aralık 2005, 14:39 - İp: 81.***.**0.51
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Casio yerine köklü fotoğraf markalarını daha çok tavsiye ederim. Nikon, Fuji, Canon, Olympus ve Kodak. Bu markalar fotoğraf konusunda daha başarılılar. Casio dijital furya dan pay almak için fotoğraf alanında bulunuyor. Elektronik hesap makinesi ile ilgili Casio evat AMA fotoğraf makinesi olarak fotoğraf ve görüntü kalitesinde başarılı değil. sevgilerle...

Tarih: 3 Aralık 2005, 15:12 - İp: 81.***.**9.208
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

şu an elimde z110 ve s500 var
hele s500 gomlek cebi isteyenler için çok şık bir makına tasarımı harika...Ve onceki makınalarınıda çok iyi bildiğim için ozellikle z55 den sonra yukselen bir fotoğraf kaitesi var...Yuksek olmayan fiyatları ilede gayet makul makınalar

Tarih: 3 Aralık 2005, 23:02 - İp: 81.***.**4.155
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

Sayın pozitif,fotoğraf kalitesini beğenmediğiniz Casio modelleri hangileridir ? İşaret ettiğiniz markalardan biri olan Kodak'ın hangi modeli sınıfında öne çıkıyor ?

#ozgur foto' tarafyndan 05.12.2005 00:15:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Aralık 2005, 00:14 - İp: 85.***.**0.49
  • 1