1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

Ara Güler Ve Nx300

fotoğrafçılığın duayeni ara gülerin analog makineden hariç digital fotoğraf makinesine geçmesine,fotoğrafçılıkla ilgilenen birçok kişi şok geçirdi.bu olağandışı durum karşısında ne gibi yorumlar yapılabilir?samsung marka aynasız nx300 önümüzdeki yılların teknolojisini şimdiden bizlere tanıtıyor.ara güler ve birçok ünlü fotoğrafçının oluşturduğu ve katkı sağladığı sergiyi göz önünde bulundurmalı ve iyi takip etmeliyiz.

Tarih: 8 Ekim 2013, 01:43 - İp: 94.***.**8.122
enopis
enopis (üye)
İstanbul / Amatör

şok geçirmeye gerek yok.dijitallerini yıllardır kullanıyor zaten.ençok ta canon g-9unu sever.

Tarih: 8 Ekim 2013, 09:59 - İp: 85.***.**8.105
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

Samsung bayisiyiz galiba...
"önümüzdeki yılların teknolojisini şimdiden bizlere tanıtıyor"?

Tarih: 8 Ekim 2013, 12:31 - İp: 193.***.**5.248
1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

ozturert adlı kullanıcı,isminizi bilmediğimden kusura bakmayın.keşke bir samsung bayisi veya ona benzer bir mağaza sahibi olsam.ama gerçekten samsung artık daha sık karşımıza çıkıyor.ben ayı zamanda bir galaxy camera kullanıcısıyım.çok iyi bir cihaz üretmşler.inceleyin derim.
enopis adlı kullanıcı,isminizi bilmediğimden kusura bakmayın.dediğiniz cihazı gördüm ve siz haklısınız.daha önce kullanmaya başlamış zaten.ara güler ve birçok fotoğrafçı AYNASIZ makineyle çektikleri resimlerle ilgili sergi açmışlar.görüşlerini de bulup yakın bir zamanda paylaşacağım....

Tarih: 8 Ekim 2013, 12:58 - İp: 81.***.**0.54
turnusol
turnusol (üye)
Ordu / Amatör

Ara Güler'in "Ben Singer dikiş makinesiyle bile fotoğraf çekerim" dediği söyleniyor..

Nx300'le de çeker o halde..

Tarih: 8 Ekim 2013, 22:46 - İp: 88.***.**3.244
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

Benim şahsi fikrim, Samsun hala fotoğraf makinesi denilince profesyonel kullanıcıların aklına ilk gelen marka değildir.Ve şu ana kadar da "kült" olmuş bir makinesini duymadım.İlerleyen zaman bakalım neler gösterecek.
Bu arada filmle fotoğraf çeken profesyonel mi kaldı ya.

Tarih: 9 Ekim 2013, 00:49 - İp: 212.***.**9.188
gkhnsgnk
gkhnsgnk (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Ara Guler in sivil hayatta NX300 kullandigini biliyorum. Hatta Sisli belediyesinin duzenledigi bir iftar yemeginde kendisinden fotograf cekmesi isteniyor ve cantasindan NX300 modelini cikarip cekimi yapiyor. Internette bu anin fotograflarida mevcut.

Tarih: 10 Ocak 2014, 14:36 - İp: 5.***.**6.74
aars
aars (üye)
İzmir / Meraklı

Benim duyduğuma göre yanından hiç ayırmadığı makinası nx300 bu sıralar.Makinayı tanımayanlardan duymuştum. Ara Güler de küçük kahverengi bir makina var diyorlardı

Tarih: 10 Ocak 2014, 17:54 - İp: 5.***.**1.240
aars
aars (üye)
İzmir / Meraklı

Birde nacizane kendi görüşüm yatırım yaptıktan sonra singer leica dan bile iyi makina üretebilir.İstenilen alanda uzman kadro ve para olduktan sonra şuanki dönemde her firma istediğini üretebilir.

Tarih: 10 Ocak 2014, 17:58 - İp: 5.***.**1.240
nikonfili
nikonfili (üye)
Yurtdışı / Amatör

ara guler yillardir dijital kullaniyor zaten. samsungun reklami mi yapiliyor burada. sanki ilk defa dijitale gecmis de o da buymus gibi

Tarih: 11 Ocak 2014, 22:09 - İp: 212.***.**0.184
pika
pika (üye)
Yurtdışı / Amatör

Gecenlerde youtube da bir söylesisini izledim orada canon digital kullandigini söyledi kendisi dslr degil ama kompakt makina

Tarih: 13 Ocak 2014, 18:32 - İp: 85.***.**3.77