meslan
meslan (üye)
Yozgat / Amatör

Amerika Fiyatı?

arkadaşlar araştırdığım kadarıyla,müzayede sitelerinde canon 30d bady,nikond80 bady,nikond80 set,canon 400d kit ve canon350d kit ve bady ,amerikadaki www.bhphoto.com veya www.bestbuy.com gibi sitelerle nerdeyse aynı fiyata satış yapıyor hatta bu sitelere yüzde 10 gibi bir komüsyon verdikjleri düşünülürse daha ucuza bile satıyorlar,sizce buralardan milyarlık makinalar sipariş verilebilirmi,refuprished olma ihtimalleri yüksekmi ,bu şekilde alışveriş yapan arkadaşlar varmı yardımcı olur4sanız çok sevinirim

Tarih: 22 Eylül 2007, 02:05 - İp: 85.***.**4.183
guresci
guresci (üye)
Hakkari / Meraklı

refurbished olsa yazar mutlaka.alma konusuna gelince gumruk sorunları yaşayabilirsin onlar kargo ile gonderirlerse.
tanıdık biri ile alsan daha iyi olur diye dusunuyorum...

Tarih: 22 Eylül 2007, 05:18 - İp: 88.***.**3.218
meslan
meslan (üye)
Yozgat / Amatör

yok müzayede derken amerikadakiler değil buradaki sitelerden bahsetmiştim tam ayrıntılı yazamamışım kusura bakmayın,gittigidiyor,sahibinden.com gibi sitelerdeki satışlardan bahsetmiştim ,buralardaki sıfır fiyatlarda amerikadaki fiyatlar gibi çok uygun gözüküyo güvenilebilirmi acaba,amerikadaki refuprishedleri mi alıyorlarda burda uyguna satıyorlar bunu sormaya çalışmıştım,cevabınız için teşekkür ederim

Tarih: 22 Eylül 2007, 10:38 - İp: 88.***.**8.171
bulka59
bulka59 (üye)
İstanbul / Amatör

Doğubank Sirkeci İstanbul seçeneğini unutmayın.
Amerika fiyatına makinanızı elinize alıp bir kaç çekim yaptıktan sonra alabilrisiniz
Ben öyle yapıyorum

Selamlar

Tarih: 22 Eylül 2007, 10:53 - İp: 85.***.**1.68
meslan
meslan (üye)
Yozgat / Amatör

cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum,ancak benim en azından yakıjnh bir zamanda istranbula gitme imkanımn yok,internetten sipariş versem çokmu risk almış olurum acaba

Tarih: 24 Eylül 2007, 13:33 - İp: 85.***.**4.183
caccia
caccia (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaşım ben de o sitelerden cok inceledim kontak kurdum ama yinede sonu güvene dayanıyor paranın yarısını ödüyorsun yarısı eline mal gecince olanlar var fakat iş türkiyeye gelince pek sıcak bakmıyolar oda gümrük poroblemi var adamlar türkiyede gümrük olayına güvenmiyor göndermiyor sebebi bizim gümrğklerde malın kaybolması yani ca..... ması yinede sen bilirsin bence buradan al

Tarih: 25 Eylül 2007, 15:46 - İp: 88.***.**1.135
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Geçenlerde burada bir topikte okudum,gümrük ile ilgili mevzuatları vardı..

Tarih: 1 Kasım 2007, 01:14 - İp: 85.***.**4.19
eagles34
eagles34 (üye)
İstanbul / Firma

merhaba

bu cihaz alimi konusunda yardimci olabilirim

[email protected] msn adresim

burdan gorusebiliriz ve uygun fiyatli cihaz saglayabilirim isteyen arkadaslara

gorusmek uzre

Tarih: 1 Kasım 2007, 20:06 - İp: 65.***.**1.68
lev
lev (üye)
Ankara / Meraklı

Ben Best Buy'dan Kodak Z812 IS aldım ama kuzenime getirttim. Garanti konusunda dikkatli olmanı dilerim. Fatura varsa Kodak servis, yurt dışından alınan ürünlere 1 yıl garanti veriyor. (Ve elektronik sorundan dolayı makinam cok yakında servise gidecek.)

Tarih: 7 Kasım 2007, 02:05 - İp: 88.***.**7.84
s_a_i_h_l
s_a_i_h_l (üye)
Samsun / Amatör

arkadaşlar ben yurtdışında yaşayan bi akrabama aldırıp buraya yollattıracağım yine de gümrük sorunu olur mu illa buraya birlikte mi gelmeleri lazım

Tarih: 7 Kasım 2007, 21:09 - İp: 78.***.**9.44
izug
izug (üye)
İzmir / Amatör

Son öğrendiğim bilgiler doğrultusunda bayram ve yılbaşında 300$ ve euro yu geçmemek şartı ile gümrükten geçiyormuş onun dışında kalanlar ise büyük miktarda vergi ödüyorlarmış

#izug' tarafından 08.11.2007 14:44:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Kasım 2007, 23:10 - İp: 195.***.**0.67
  • 1