adverse
adverse (üye)
Bursa / Amatör

Olympus E-410

Uzunca bir süre Eos 300D kullandiktan sonra Olympus E-410 a bir geçiş yaptım...Henüz bir kaç gün önce aldığım makine oldukça yeni teknolojiye sahip iyi bir makine gibi görünüyor. Başta elime oyuncakmış gibi gelen ve hafif bir hayal kırıklığı yaşatan makine kullandıkça marifetlerini ortaya çıkartıyor. 10MP lik bu makine su altı çekimleri için 2 özel moda sahip...Ayrıca Fourthirds teknolojisine de sahip...makineyi yakından tanıyanların tavsiye, görüş ve önerilerine açığım...

Tarih: 28 Mart 2008, 20:11 - İp: 88.***.**4.153
draxxin
draxxin (üye)
Balıkesir / Amatör

Hocam ben de yeni aldım sayılır makinayı. Gerçekten hoş bir alet. Benim daha önceden Slr deneyimim yok ama arkadaşlarımın makinalarıyla karşılaştırma imkanı buluyorum sık sık. Onların makinları(Nikon D80, D70s ve Pentax K10D) E410 a göre biraz daha yuksek standartta ama yarı fiyatına nerdeyse Netleme noktaları ve ele oturması hariç çok da geri kalmıyorum onlardan. Ekipman yatırımı konusuna gelince arkadaşlarım da kit lensler haricinde lens alabilmiş değiller maddi imkanlar dolayısıyla. O yuzden E 410 alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum.
Makinada özel olarak sormak istediğiniz birşey olursa bu konudan cevap verebilirim.

Tarih: 22 Nisan 2008, 19:15 - İp: 78.***.**1.245
mgezer1907
mgezer1907 (üye)
İstanbul / Amatör

Bende yeni aldım. İlk DLSR makinam öğrenmek için fiyatı uygun geldi. Türkiyede lens falan yok ama ebaydan çok uygun fiyata alabilirsiniz. Eğer bu alımları bayram yada yılbaşına denk getirirseniz 500 $'a kadar vergide olmuyor hediye ibaresi konulduğunda(kanun değişmediyese)

Tarih: 27 Nisan 2008, 10:42 - İp: 85.***.**8.130
  • 1