juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Net Alan Derinligi Programi

Gerci cekim teknikleri forumuna da attim ama burayi da ilgilendiriyor kismen ondan buraya da atiyorum:

Selamlar,

Gecenlerde yaptigim bir sohbet toplantisinda Net alan derinligini anlatmak icin bir program yazmistim, belki sizin de ilginizi ceker.

http://www.melihozbek.com/programlar/alanderinligi.zip

sevgiler,

Melih

Tarih: 27 Şubat 2006, 18:01 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

juggler merhaba..

harika bir program olmus dogrusu.. kesinlikle dikkat cekecek bir program..
kendi adima tesekkur ederim..

Tarih: 28 Şubat 2006, 13:10 - İp: 62.***.**2.10
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

abicim manyak bişey fakat ne işimize yarayacak anlamadım belki birgün müşterilerime seminer verirsem çok işime yarar şaka şaka çok iyi bir program insanın kafasında yer yapan bişey olmuş kutlarım sizi melih bey ayrıca paylaşımınız içinde teşekkür ederim sizinle tanışmak uzun uzun bilgilerinizden yararlanmak bir kahve yudumlarken sohbet etmek sizden birşeyler öğerenmek isterdim sivasa yolunuz düşerse beklerim -stüdyo net fotoğrafçılık sivas-ejder saygılar

Tarih: 1 Mart 2006, 21:30 - İp: 85.***.**7.14
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Gecen sene sivasa geldim ve 10 ilcesini ziyaret ettim, cok guzel bir sehir. Bir gun tekrar gelirsem ugrarim

Tarih: 1 Mart 2006, 21:35 - İp: 85.***.**7.33
studyo_net
studyo_net (üye)

inşallah beklerim sizinle tanışmaktan onur duyarım allaha emanet olun.

Tarih: 1 Mart 2006, 21:38 - İp: 85.***.**7.14
studyo_net
studyo_net (üye)

bu arada bir 300D var bende bu 20d ye yükseltme programını indirdim ama yüklemeyi pek gözüm kesmiyor acaba eski üstündeki sistemi tekrar yüklemem gerekirse bulabileceğim bir internet sitesi bulabilirmiyim bana yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 1 Mart 2006, 21:45 - İp: 85.***.**7.14
studyo_net
studyo_net (üye)

bu arada bir 300D var bende bu 20d ye yükseltme programını indirdim ama yüklemeyi pek gözüm kesmiyor acaba eski üstündeki sistemi tekrar yüklemem gerekirse bulabileceğim bir internet sitesi bulabilirmiyim bana yardımcı olursanız sevinirim yani ne yapmalıyım sizce

Tarih: 1 Mart 2006, 21:48 - İp: 85.***.**7.14
  • 1