astsby
astsby (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

Eos D20 Hakkında Detaylı Bilgi!!!

arkadaşlar bende D20 var 28:300 Sigma objektif var üstünde kullanımı hakkında bilgim yok mesela macro çekim yapmak istiyorum,arkadakiler bulantılı öndeki obje çok net çekimler var öyle çekimler yapmak istiyorum biraz araştırdım ama diyaframdır şudur budur anlamadım bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum msn: [email protected] şimdiden tşk...

Tarih: 28 Ekim 2008, 15:06 - İp: 88.***.**5.193
clacas
clacas (üye)
İzmir / Amatör

sayın astsby diyafram şudur budur gibi bilgilerden birşey anlamadıysanız yolun henüz çok başındasınız demektir. Bu sitenin eğitim bölümünde başlangıç için çok faydalı bir doküman bulabilirsiniz. http://www.netfotograf.com/fotografcilik/

Fakat tarzınızdan teferruatlarla ilgilenemeyi sevmeyen ben bir kere ayarlayayım ondan sonra her deklanşöre bastığımda güzel fotoğraflar çekeyim diye düşünen biri olduğunuz fikrine kapıldım. eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız üzülerek yanıldığınızı söylemek isterim. Fotoğraf çekmek amatör de olsa bilgi birikimi, emek ve sabır isteyen bir uğraştır. Maalesef hayatta da olduğu gibi fotoğrafçılıkta da güzel olan hiçbirşey kolay elde edilmez. Güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız ki sahip olduğunuz fotoğraf makinesi ile bunu yapmanız çok mümkün şimdiden bol bol emek ve zaman harcamaya kendinizi hazırlasanız iyi olur .

Özellikle sormak istediğiniz bir konu varsa yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Size fotoğrafçılık yolunda başarılar dilerim.

Tarih: 28 Ekim 2008, 18:57 - İp: 88.***.**5.154
  • 1