dj_manyax028
dj_manyax028 (üye)
Ankara / Amatör

Canon 5d Mark 3 Tr Kullanma Kılavuzu Pdf

İNDİRME LİNKİ GÜNCELLENMİŞTİR

MERHABA ARKADAŞLAR

CANON 5D MARK 3 İÇİN TÜRKÇE PDF FORMATINDA İLK KULLANMA KILAVUZUNU KENDİM VE İHTİYACI OLABİLECEK ARKADAŞLAR İÇİN UZUN UĞRAŞLAR SONUCU OLUŞTURDUM HAYIRLI OLSUN...

canon 5d mark 3 satın aldım ve canon ile iletişime geçerek kullanma kılavuzunun kitapcığı oluşturuluyorsa,pdf dosyasını yada dijital bir dosyasını alabilirmiyim diye rica ettim,ücrette teklif ettim fakat veremeyiz dediler,kullanma kılavuzunun dijital dosyasını neden vermezler anlamıyorum,pdf formatında verseler daha kullanışlı ve daha az maliyetli olur ama canon kendince bir sistem kurmuş ne diyelim,bende canona kızdım ve kitapcığın sayfalarını birbirinden ayırarak,yüksek çözünürlükte taradım,normal bir belgeyi taradığınızda resim olarak tararsınız ve belgenin içeriğinde arama yada düzeltme yapamazsınız...

fakat ben kullanma kılavuzunu taradıktan sonra içeriğini vektörel olarak dönüştürdüm,dosyada arama ve düzeltme işlemi yapılabiliyor.

kullanma kılavuzunu her zaman yanımda taşıyamam,aramak istediğim bir şeyi bulmak için sayfalar arasında kaybolamam yada bunun gibi zorluklarla uğrasamam.

cihaza dünya para veriyoruz ama karşılığında rica etmemize rağmen,ücret talep etmemize rağmen kullanma kılavuzunun dijital halini vermiyorlar,bumudur müşteri memnuniyeti...

canonun bu ilgisizliğine inat bende bugün saatlerce uğraştım ve araştırarak,taranmış bir belgeyi nasıl vektörel olarak word den pdf dönüştürülmüş bir belge gibi içeriğinde arama yapabiliriz diye araştırdım ve buldum başardım...

benim gibi ihtiyacı olabilecek arkadaşlarda kullansın diye sizlerlede paylaşıyorum...

taradıktan sonra çözünürlüğü dahada yükseltmek için uğraşacaktım ama gerek duymadım çünkü yeterli çözünürlükte diye düşündüm.

normalde bu pd ücretli satardım ama İNSANLARLA PAYLAŞIM YAĞPMAYI SEVERİM güle güle kullanın arkadaşlar

402 sayfalık dosya indirme linki

https://drive.google.com/file/d/0B8hvsEqkWANLLVRYS0hSRVM3dXc/view?usp=sharing

iletişim adresi: [email protected]

#dj_manyax028' tarafından 29.11.2014 05:40:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Aralık 2012, 23:11 - İp: 78.***.**4.49
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

MarkIII'um yok ama emege saygi

Tarih: 22 Aralık 2012, 23:37 - İp: 84.***.**1.146
dj_manyax028
dj_manyax028 (üye)
Ankara / Amatör

olur bir gün inşallah

Tarih: 22 Aralık 2012, 23:56 - İp: 176.***.**9.198
ozturert
ozturert (üye)
İstanbul / Meraklı

Fiyati uygun olsaydi onu alacaktim ama D800'e karar verdim.

Tarih: 23 Aralık 2012, 12:18 - İp: 84.***.**1.146
theyapici
theyapici (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ama aralık ama ocak alacağım indirdim teşekkürler paylaşımınız için

Tarih: 23 Aralık 2012, 12:34 - İp: 78.***.**6.168
hellyeah
hellyeah (üye)
Giresun / Amatör

Paylaşımın ve paylaşımcılığın için teşekkür ederim..

Tarih: 23 Aralık 2012, 18:09 - İp: 78.***.**9.157
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Vazgectim

#paperman' tarafından 24.12.2012 09:51:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Aralık 2012, 07:50 - İp: 96.***.**5.17
swing17
swing17 (üye)
Çanakkale / Amatör

merhaba
verdiğiniz linkten indiremiyorum
paylaşım için teşekkürler...

Tarih: 4 Nisan 2013, 13:54 - İp: 88.***.**2.227
sedat40
sedat40 (üye)
Muğla / Amatör

Emeğin için çok teşekkür ederim. Bir hayli işime yaradı ve daha da yarayacak. Fotoğraf makinasının çantasını, objektifler ve diğer ekipmanlarla dolmuşta unutunca fotoğraf makinasıyla başbaşa kalıverdim. Bu döküman çok işime yaradı.

Tarih: 29 Nisan 2013, 23:04 - İp: 78.***.**8.208
hamitk
hamitk (üye)
İstanbul / Meraklı

ellerin dert görmesin bunları taramanın ne kadar zahmetli olduğunu bildiğim için ve işime ticari anlamda yaradığı için çok teşekkür ederim, Sirkeci büyük ptt. karşısında foto Erdoğan(kime sorsanız bilir) adresine yolun düşerse bir çay borcumuz oldu size tekrar tekrar teşekkürler ...

Tarih: 30 Ekim 2013, 13:02 - İp: 78.***.**5.70
dj_manyax028
dj_manyax028 (üye)
Ankara / Amatör

merhaba hamitk bay

bu kitapcığı taramam aslında zahmet olmadı,tarayıcı tüm kitapcığı tek tek aldı,bana sadece bu taramayı paylaşmak kaldı ve paylaşmayı sevdıgım ıcın karsılıksız paylastım,işinize yaradıysa çok sevinidim,bu tarz kitapçıkları,dijital haliyle yanımızda taşımanın verdiği koalylıklar bilidiğimden bu taramyı yaptım,güle güle kullanın.s

Tarih: 14 Mayıs 2014, 17:19 - İp: 176.***.**6.106