mecelik
mecelik (üye)
Ankara / Amatör

Fujifilm Finepix S3200

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım çocukluktan beri fotoğraf çekmeyi çok severim ve uzun zamandır amatör makinalarla fotoğraf çekmeye çalışıyorum. Şuan elimde canon A560 var,düşme sonucu pil yatağı kırıldı. Artık biraz daha profesyonelliğe doğru ilerlemek istiyorum. Kendi çapımda araştırmalarım sonucu ilk olarak Nikon L120'ye karar vermiştim ama manuel mod un olmaması beni vazgeçirdi. Ardından S3200'e karar verdim. Fakat internette S3200 hakkında pek bilgi bulamadım. Forumda s3200 hakkında bilgi olması ve benim fikir sahibi olabilmem açısınadn yardımınız istiyorum. Eğer başka bir tavsiyeniz olursa 750 TL ye kadar limitim var. Klasik yüksek kalite özelliklerin dışında zoom ve video kalitesinin iyi olmasını istiyorum. İyi kalitede fotoğraflar haricinde de Küçük belgesel tarzlarında kısa filmlerde çekmeyi düşünüyorum. Fikirleriniz benim için gerçekten önemli arkadaşlar,tavsiyelerinizi bekliyorum...

Tarih: 29 Şubat 2012, 21:46 - İp: 78.***.**1.156
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

#baberti' tarafından 19.04.2012 15:29:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Şubat 2012, 22:12 - İp: 176.***.**0.248
mecelik
mecelik (üye)
Ankara / Amatör

eyvallah hocam önerileriniz için çok sağolun yüzeysel bir inceleme yaptım incelemeyede devam etcem fakat belirttiğim gibi en az 20x optik zoom ve hd video kayıtı içinde barındıran bir makina olması benim için daha iyi olcak. Biraz daha böyle elle tutulur bir makina istiyorum tekrar çok sağolun...

Tarih: 29 Şubat 2012, 22:35 - İp: 78.***.**1.156
  • 1