zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fuji S3 Pro

merhabalar ben Fuji S3 pro almayı düşünüyorum fiyatı 2,500 euro diyorlar. ben stüdyo fotoğrafçısıyım boydan çekimlerde sorun yaşıyorum ve s3 almaya karar verdim. elinde bu makinadan olan var m ? yani nasıl bir makinadır özelliklerini ne kadar bilsem de çekilmiş olan resmini görmem lazım. ya da sizin önerebileceğiniz bir makina var mı ?

Tarih: 7 Ekim 2004, 15:37 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

s3 pro hattızatında iyi makina ne ile karşılaştırısak s2 pro ile ama ben hala çok kaliteli makina olduğuna ina mıyorum
yılan hikayesine döndü mubarek. 8 aydır piyaraya çıkıcak hala super ccd muhabbetide hikaye geliyor bana. ben eğer mali durumum iyi ise nikon d2x yada canon d1smark 2 alırım.

zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

digital back nasıl bir şey hep ismini duyuyorum ? bizde mumia var acaba ona olur mu ? back ne işe yarıyoru ? elinizde s3 pro ile çekilmiş boydan resim varsa [email protected] adresine yollarsanız sevinirim

Tarih: 9 Ekim 2004, 16:36 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili kerem 129 fuji s3 gerçek 12 mp değil
isparı burada bak karar ver profesyonel makinalarda böyle bir dümen olması gerçekten fuji adına üzücü dicem. başak bişi demek istemiyorum .

ozgurane
ozgurane (üye)
Aksaray / Amatör

nikonu tavsiye ederim.hic bir makina onun eline su dökemez

Tarih: 15 Kasım 2004, 14:26 - İp: yok
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

s3 pro yu photokina'da goren bir kac insanla kon ustum, su anda isik hassasiyeti en yuksek makina o, yani sensor unun tasarimi nedeniyle bir fotograftaki karanliklarla aydinliklar arasindaki (diger makinalarin yapabileceginden) yuksek araligi goruntuleyebiliyor... Cok da iyi oldugunu soylediler..

boydan cekimlerde nasil bir sorun yasiyorsunuz?

Tarih: 16 Kasım 2004, 14:39 - İp: yok
paradoksmx
paradoksmx (üye)
Ankara / Firma

2 yıldır s3 kullanıyorum. iyi bir makina.

Tarih: 23 Ocak 2007, 11:38 - İp: 88.***.**9.96
gokhansenkon
gokhansenkon (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

pro makine gerçekten

Tarih: 2 Eylül 2008, 23:24 - İp: 88.***.**6.252
  • 1