ceyhun187
ceyhun187 (üye)
İstanbul / Amatör

Fuji Finepix S7000 --- Yardım---

fuji finepix s 7000 yeni...özelliklerini biliyorsunuzdur bu makineyi almayı çok istiyorum ve bana önerilen fiyat 500 $ (700 ytl ) +tripod+çanta civarı önerilerinizi bekliyorum

yardımcı olursanız sevinirim.....A c i l

Tarih: 24 Temmuz 2005, 14:59 - İp: yok
fotohasan
fotohasan (üye)
İstanbul / Amatör

Bir yıldan fazla bir süredir s7000 kullanıyorum.Ben aldığımda 720 € idi. Ama şimdi fiyatı biraz düştü.Söylediğiniz fiyat bence iyi.Tavsiye ederim.

Tarih: 24 Temmuz 2005, 18:35 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili ceyhun,
Fotoğrafa olan ilgin ne düzeyde bahsetmemişsin ancak seçtiğin makineye bakıldığında işi iyi biliyorsun.
Burada yeni yasayla beraber her isteyen Avrupa birliği üyesi ülkelerinden dilediği makineyi sanayi ve ticaret bakanlığının kurallarını yerine getirerek ithal edebilir ve satabilir (ATR den ötürü ) ancak yetkili servis kalitesinde hizmet veremez zira yedek parçayı sadece distributör firma alabilir.Bu nedenle garanti belgesinde mutlaka Fujifilm Türkiye garantisini ara....

Tarih: 25 Temmuz 2005, 09:03 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

eğer makine sıfırsa, kesinlikle o fiyata kaçırma derim. garantisi olsun diye nerdeyse 2 katı para vermeye değmez. gerçi kolay kolay sorun yaşamazsın ama bir sorun olursa da sevgili burkay bir şekilde halleder!

Tarih: 25 Temmuz 2005, 09:09 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Her zaman akıllı olan kazanır!! Kılavuzu karga olanın burnu ...tan kurtulmaz
biraz daha ucuz diye gider distribütor firma dışından ürün alırsan kar ettiğin parayı bana servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsin! İki sene garanti önemsenmeyecek kadar bir ayrıntı değil aksine ilk önce dikkate alınması gereken bir avantajdır.

Tarih: 25 Temmuz 2005, 09:16 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

BİRAZ daha ucuz???
sevgili burkay yaklaşık 500 ytl'cik bir farktan bahsediyoruz!

Tarih: 25 Temmuz 2005, 09:32 - İp: yok
ceyhun187
ceyhun187 (üye)
İstanbul / Amatör

bana vermiş olduğunuz tüm cevaplar için çok teşekkür ederim
benim şuan elimde 3,2 mp (6,0 MP bilgisayar la)uzakdogu bir makine var artık degistirmenin zamanı geldi diye düsünüyorum onun için verdiginiz cevaplar benim için çok önemliydi tekrar tekrar teşekkürler...ayrıca makina america garantili oradaki bir store den alınacak ve yanında tabii hediyeleri...

Tarih: 25 Temmuz 2005, 13:37 - İp: yok
dj_zonk
dj_zonk (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

ya tabi ki çok ii bir makine sayılmaz
abilerinin yanında:d ama makineyi nerde kullanacağına bağlı
o makineyle en ii sonucu dış çekimlerde alırsın. ben fuji de 3 -4 yıl orda digital fotoğraf makinesi üzerinde çalıştım ve bu konuda üstüme yok diye bilirim.eğer ki stüdyoda kullanacaksan bence ii sonuç alamazsın bende stüdyoda 7 tane makine var
2 adet S3 pro -1 adet Canond70-
Conon d17- s20- 2 adet S2 pro kullanıyorum
tabi bu maikineler o kadar ucuz değil ama:d
müşterilerimin en ii sonuç alabilmesi için herşeyimi feda ederim
fiyatı gayet ucu bir makidaır stüdyo hariç her yerde kullanabilirsiniz

Tarih: 26 Temmuz 2005, 18:10 - İp: yok
ertan71
ertan71 (üye)
İzmir / Amatör

İkinci el düşünürsen az önce ilan verdim. Herhalde yarın çıkar ilan. Daha 1 yıl garantisi var. mail yoluyla da bana ulaşabilirsin

[email protected]

#ertan71' tarafından 01.08.2005 23:53:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ağustos 2005, 23:51 - İp: yok
fotoyelken
fotoyelken (üye)
Rize / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam finepix s7000 makinemde şöyle bir sorun var,kart koyunca card not ınıtıalızed yazıyor değişik kat taktım ama yine aynı sorun nerde bana yardımcı olurmusunuz

Tarih: 2 Şubat 2009, 13:14 - İp: 78.***.**3.140
  • 1