mrsonek
mrsonek (üye)
Bursa / Amatör

Fuji Finepix S5700

Sevgili arkadaşlar yaklaşık olarak 3 ay önce Finepix S5700 model makinemi aldım. Şiddetle de herkese tavsiye ediyorum.Fakat geçengün oldukça üzücü bir olay yaşadım.Talihsiz bir kaza sonucu makinemin LCD ekranı hasar gördü.Yaptığım testler sonucunda şu an fotoğraf çekiminde ve video çekiminde herhangi bir sorun/kayıp yoktur fakat düşme sonucu hasar gören LCD ekranda hiçbir görüntü gelmemektedir. Şimdi makineyi servisine göndereceğim.Sormak ve öğrenmek istediğim ise şudur.:Şahsım Bursa'da oturuyorum.Bursa'da makinemi tamir ettireceğim herhangi bir teknik servis mevcut mudur yoksa sadece Fujifilm teknik servisine (İstanbul) mi göndermem gereklidir.Ayrıca tecrübesi olan arkadaşların tecrübesinden istifade amacıyla soruyorum acaba bu tamir masrafı (LCD ekran değişimi+işçilik) tahminen kaça mal olur..? Teşekkürlerimle...!

Tarih: 14 Ağustos 2007, 15:12 - İp: 85.***.**0.21
mrsonek
mrsonek (üye)
Bursa / Amatör

Arkadaşlar Yok mu konu hakkında hiç bir bilgisi olan...?

Tarih: 15 Ağustos 2007, 10:02 - İp: 85.***.**0.21
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

MERHABA MRSONEK;
GÖRMEDEN BİRŞEY DEMEK OLMAZ.TEKNİK SERVİSİMİZE YOLLAYIN VE ORADA TEKNİSYEN ARKADAŞLAR SİZE GEREKEN CEVABI VERECEKTİR.TABİKJİ SİZİN ONAYINI OLMADAN DA ÜRÜN YAPILMAYACAKTIR.
SAYGILARIMLA.

Tarih: 16 Ağustos 2007, 09:38 - İp: 81.***.**2.84
reyoy
reyoy (üye)
Mardin / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar bende de fuji finepix s7000 var zira lens hasar görmüş gönderdim istanbul teknik servisine benden 475 milyon tamir masrafı isteniyor bekletiyorum servisinde şuan da öyle çaresizimki meblağ ta biraz yüksek diyorum ikinci el bir makine hesablı bulabilirsem yardım bekliyorum bulan varsa hesablı bir makine stüdyo için yalnız teşekkürler halkın fotorafçısı

Tarih: 22 Ağustos 2007, 23:00 - İp: 77.***.**2.5
vonali1
vonali1 (üye)
İstanbul / Amatör

Selam arkadaşlar,
S5700 veya s700 Tükçe kullanma kılavuzu olan varmı...

Tarih: 11 Eylül 2007, 01:27 - İp: 88.***.**8.115
  • 1