onurs61
onurs61 (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Powershot Sx50 Hs

Öncelikle herkese merhaba fotoğrafçılığa ilgim var ve en doğru bilgiyi burdaki abilerimden alabileceğimi düşünerek daldım içeri başlıkta belirttiğim gibi Canon PowerShot SX50 HS modeliyle kafayı bozmuş durumdayım ama çoğu forumda dslr-like makinalarni öylesine kötülüyorlarki kararsız kalıyorum ve açıkcası 1.300 küsür tl veripte boşa gitmesini istemiyorum.Karar vermem acısından yardımcı olmanızı istıyorum yada bu fiyatta uygun f/p açısından daha iyi tavsiyelerinizi...
Uzun oldu ve yordum gözlerinizi galiba Şimdiden teşekkürler

Tarih: 21 Mart 2013, 20:38 - İp: 82.***.**0.0
zilsey
zilsey (üye)
İstanbul / Amatör

http://www.youtube.com/watch?v=mLi07j_-5I8&feature=player_embedded

Bu makinayı ben 900tl den almıştım 4.5 ay önce hala spot olarak o fiyattan veriyorlar.Sadece TR Garantisi yok.bulabileceğin en son teknoloji ürünüdür bu makinayı al ve güle güle kullan.bu makinaya sahip olduğum tek kişi olarak benden başka sana bilgi kimse vermez.çünkü ben bu sitede bu modelle senden başka konu açıp yazanı görmedim.yukarıdaki verdiğim linke git ve gözünle gerçekleri birde kendin gör.makinanın ne olduğunu sağlıcakla kal. Bu arada başka bir model ve seçenekte tavsiye etmiyorum. sağlıcakla kal.

Tarih: 21 Mart 2013, 20:51 - İp: 78.***.**2.246
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

sınıfının iyisidir...küçücük sensörden bile iş çıkarabilen makinalara kötü denmez, diğeri panasonic fz200...boşa para vermiş olmazsın...

şunu da izle...http://www.teknoseyir.com/87476/canon-powershot-sx50-hs-incelemesi/

Tarih: 21 Mart 2013, 20:53 - İp: 176.***.**1.69
onurs61
onurs61 (üye)
İstanbul / Amatör

Nasipse 1,5ay sonra kavuşacağım bu hayalime peki son olarak normal DSLR‘Lere oranla performansı nasıl onlardan çok geride kalırmı?
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim videolar aydınlatıcı oldu

Tarih: 21 Mart 2013, 21:00 - İp: 82.***.**0.0
zilsey
zilsey (üye)
İstanbul / Amatör

ben ve kiev19 sana bir link verdik onu izle bir uzmanından videoda.dsrl i ne yapacan nasıl bu yaşta taşımayı düşünüyorsun hangi lensleri alıcaksın külfeti ne kadar tutar biliyormusun.bu makinanın yaptığı zoomu hangi dsrl lensle yapmayı düşünüyorsun.bir sor kendi kendine yaşın küçük dsrl masrafları çok büyük.sx50hs yazdım sana en ekonomik olarak panasonic FZ200 de iyi bir makina tabi ama fiyatı yüksek bana göre.

Tarih: 21 Mart 2013, 21:16 - İp: 78.***.**2.246
  • 1