kcagatay
kcagatay
üye
(Amatör)
Trabzon

Nikon L320 Netlik Hak.

Değerli arkadaşlar, yeni bir üye olarak fotoğrafçılığa olan merakımdan dolayı Nikon l320 fotoğraf kamerası aldım. Ama 3.2 mp ilk bir cep telefonu bilen ikon dan daha iyi çekiyor. Ne gece ne gündüz hiç güzel bir resim elde edemedim. Böyle bir makine ile bir yüzü çekssek, insan yüzündeki siyah noktaları bile göstermesi gerekirken bir tuhaf bulanıklık var. Sorun bende mi makine de mi anlayamadım. Yardımınızı rica ederim.

Tarih: 4 Nisan 2014, 16:13 - İp: 85.***.**0.43
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag
üye
(Meraklı)
Antalya

Örnek bir kaç fotoğraf ekleyin isterseniz.

Tarih: 6 Nisan 2014, 00:08 - İp: 92.***.**7.114
papriko
papriko
üye
(Amatör)
Istanbul

Tütün Kesesi İşlevleri
Yıllardır tütün kullanan birisi olduğum için çantamın içi ve ceketlerimin cebinde sürekli olarak tütün tozları oluyordu. Çünkü bir kere tütün paketini açtığınız zaman eskisi gibi kapatmanız çok zor olabiliyor, bu da fazlasıyla dağınıklığa yol açıyor. Geçenlerde internette gezinirken siteniz ile denk gelmem sonucu tütün ürünlerine bakarken tütün kesesi adlı bir ürüne denk geldim. Daha sonra incelediğimde bu ürünün tam benim tütünden kaynaklı sorunlarımı çözecek bir ürün olduğunu fark ettim ve öylece farklı çeşit ve dokudaki tütün keseleri arasından benim için en kullanışlı ve estetik olanını seçip siparişimi vermiş oldum.
Her Şey Bir Arada Duruyor!
Bu ürünün belki de en güzel yanı bütün tütün malzemelerinizi bir arada tutması. Genellikle küçük olduğu için filtreler illa ki bir yerlere dökülür. O yüzden de zamanınızın bir kısmı bu filtreleri ve sarma kağıdınızı bulmak ile geçer. Fakat bu tütün kesesi sayesinde hem tütününüzü, hem filtrelerinizi, hem de sarma kağıtlarınızı bir arada tutabiliyorsunuz. Böylece sarmak istediğiniz zaman kolaylıkla malzemelerinize erişebiliyorsunuz. Bu da sizi aslında hem zamandan hem de yerden tasarruf ettiriyor. Birbirinden farklı tasarımlar arasından eminim siz de kendinize uygun bir tütün kesesi bulabileceksiniz. İsterseniz hediyelik eşya olarak da sevdiğiniz birine verebilirsiniz. Eminim çok kullanışlı olacaktır. Bu güzel ürün için siteye de teşekkürlerimi sunuyorum.

Tarih: 27 Mayıs 2017, 16:30 - İp: 172.***.**6.95
Sayfa(lar): 1

Nikon Özel Teknik Sevis

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
arda191
2
1048
13 Eyl. 2018, 16:24
ercan43
hjkjhy
10
3364
10 Eyl. 2018, 15:36
fanatikfotocu
mavisakal_tr
0
984
07 Eyl. 2018, 10:17
mavisakal_tr
emirx
1
1814
07 Eyl. 2018, 10:10
mavisakal_tr
tunahan78
0
2698
10 Ağu. 2018, 22:45
tunahan78
bluetoot
4
1743
02 Haz. 2018, 21:22
paperman
Nikon Özel Teknik Sevis
» Fotoğrafça
Sıradışı Makroculuk: Ters Lens
taneryildirimmerhaba arkadaşlar,      bu yazıyı başka foruma da eklemiştim, uzun zamandır buraya girmiyordum bari gelmişken benimde bir iki yardımım dokunsun diye düşünüyorum. en büyük sevdam makroculuktur. ilk başlangıçta sigma 150mm ile başladım bu işe. sonraki zamanlarda Kelebeklerden ve n...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
53ince, the_photgrpher, akca2, (3)